Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Különbözik-e,ha igen miben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különbözik-e,ha igen miben szintén meleg lakótárssal lakni,mintha heteróval laknál?

Figyelt kérdés

Akik albérletben laknak,és laktak már heterókkal,és melegekkel is,mik a tapasztalataitok?


Melyik a jobb?


Mennyiben másabb meleg fiúval,fiúkkal együtt lakni?


2021. szept. 1. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
meleg pasikkal en nem laknek fiukent, mert kitudja mirol fantazial velem kapcsolatban.
2021. szept. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Hozzam pont most koltozott be egy srac aki meleg. Nem magyar, libanoni.

Korombeli es elmondta mizu vele es en meg azt,hogy biszex vagyok. Elmeselte ,hogy a macis, husis sracokat szereti es tegnap lattam eloszor igy olelkezni valakivel. Semmi furcsasagot v kulonlegesseget nem tapasztaltam eddig. Annyi,hogy fiuk jarnak fel hozza de kozos hoki, furdoszobaba benyitas, semmi nem volt

2021. szept. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%

Semmiben sem különbözik. Miért kell egyáltalán különbséget tenni? Nekem eszembe nem jutna fantáziálni lakótársamról vagy bármelyik ismerősömről. Még akkor sem, ha meleg lenne. De mindenki magából indul ki.

Az 1-es hozzászóló pedig egy élettapasztalatlan kisgyerek. Vannak neked is meleg ismerőseid. Nem is egy, csak nem tudsz róla. Nem kell azt a sztereotípiát elhinni, hogy a minden meleg feminin. Rohadtul nem. Én is fociztam, tanultam harcművészetet, stb. Mindig fiúkkal voltam, mégsem mozdultam rá senkire. Minden embernek vannak meleg ismerősei, még a leghomofóbakknak is.

2021. szept. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Melyik a jobb?"

Nem attól függ, hogy kihez vonzódik, hanem hogy alapból milyen a személyisége. Én melegként nagyon jól kifogtam anno a meleg lakótársam. Teljesen ismeretlenek voltunk egymás számára, de nagyon jó barátság született belőle. Szuper jófej és kedves srác volt.

2021. szept. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15%

Meleg vagyok

Ha ilyen helyzetbe kerülnék

Inkább heteróval laknék.

Igaz barátaim is heterók.

Heteró férfi és nő közös albiban?

2021. szept. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem szexuális beállítottság, hanem személyiségfüggő.


Sok embert ismertem meg életem során. Heteró és meleg férfit egyaránt, akik albérletben laktak. És meséltek sok érdekes dolgot.

Ha értelmeset fogsz ki, akkor lényegtelen a szexuális beállítottsága. Ha defekteset, akkor is lényegtelen, mert az őrületbe fog kergetni a viselkedésével.


33/F

2021. szept. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!