Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy felejtsekel valakit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsekel valakit akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes vagyok egy fiú osztálytársamba a gimibe nem tudom hogy felejtsemel tudom hogy soha nem lehet az enyém mert nem meleg és ez nagyon rossz érzés de nem akarok örökre rajta rágódni jelenleg viszont azt érzem hogy másba már soha nem leszek szerelmes kérlek segítsetek! (A nyáron már nem forgott minden gondolatom körülötte de nagyon hiányzott és félek ha jön a suli újra "szerelem függő" leszek)

2021. aug. 29. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős...


Én egyetemen zúgtam bele nagyon kegyetlenül (és teljesen reménytelenül) a legjobb barátomba. Volt időszak, hogy semmi más gondolatom nem volt, csak ő. Ha nem is igaz, hogy másba nem voltam azóta sem szerelmes, de hogy ennyire nem, az teljesen biztos.


Mi segített? Egyrészt semmi. :) A seb örökre az ember része marad.


De hogy valami biztatót is mondjak: az idő. Meg az, hogy előbb-utóbb kényszerűen eltávolodik az ember (térben is) attól, akit szeret. Új élmények, benyomások érik, új embereket ismerünk meg, és ezek előbb-utóbb elfeledtetik a fájdalmat.

2021. aug. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Például kezdj el ismerkedni az írásjelekkel. Gondolok itt a vessző fontosságára a mondatokon belül…
2021. aug. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
3%
Annyi meleg a világon nincs, mint a gyk-n...
2021. aug. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Az idő nem mindig old meg ilyen mértékű lelki gondot.

Csak az, ha jön egy olyan ember az életedben, aki minden téren jobb annál, akit szerettél . Minden téren !

De még akkor is előfordulhatnak kósza gondolatok.


És ilyet csak az tud érezni,átélni, aki tényleg szeretett valakit...

Vagy akit eldobtak,mint egy összegyűrt pézsét...

2021. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Egy új szerelemmel! :)
2021. aug. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Ismerkedj a fiatal melegek által használt társkeresőkön.
2021. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak úgy fog menni, ha lesz valaki, akit legalább ugyanúgy tudsz majd szeretni. Tapasztalat sajnos
2021. aug. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 everlight ***** válasza:
90%
Sokszor az emberek összekeverik a szerelmet a testi vonzódással.Lehet valaki más szerelmes beléd csak észre sem veszed. Belém szerelmes volt egy srác mikor 17 éves voltam,egyszer le is feküdtünk,de én hiú voltam és egy szebb,számomra gyönyörű fiúval szexeltem később,nem voltunk szerelmesek egymásba,de az egómnak jól esett,hogy egy helyesebb fiút érdeklek,ezzel megbántottam azt aki törődött velem.
2021. aug. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez leginkább majd egy idő után elmúlik. Ha ismerkedsz mással és éled az életed akkor hamarabb, ha ezen rágódsz akkor eltarthat egy darabig. Tovább kell lépni, hiszen tudod, hogy nincs nála esélyed. Ez elég szar érzés, de mivel nem változik nem érdemes rágódni rajta.
2021. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%
A beteljesületlen szerelem az igazi, abban nem csalódhat az ember.
2021. aug. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!