Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Veletek volt már, hogy első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már, hogy első látásra szerelmesek lettetek valakibe?

Figyelt kérdés
Velem eddig csak 2-3x fordult elő, ebből egy volt komolyabb. Sajnos nem mertem lépni, bár amúgy sem lett volna esélyem. A lényeg, hogy kíváncsi vagyok, hogy mással is vol-e már ilyen. Nem tartom magam olyannak, aki könnyen adja magát és sokkal inkább a belső érdekel, mintsem a külsőségek, de nekik valahogy mégis sikerült első pillantásra elvarázsolniuk. :D
2021. aug. 16. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az még messze nem szerelem 🤷‍♂️
2021. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy egy kicsit furának, vagy szánalmasnak hangzik, de a komolyabbnál hónapokig szinte semmi másra nem tudtam gondolni, csak rá. Pedig alig láttam egy párszor. Furcsa volt, mert nem értettem, hogy miért tettem ezt én, aki a megfontoltságban és a fokozatosságban hisz. Egyszerre éreztem magam miatta rosszul és életemben a legjobban is.
2021. aug. 16. 21:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ráadásul az egyiknél és egyben utolsó ilyennél 40 éves voltam, amikor kb. 20 éve abban a hitben voltam, hogy én már ebből kinőttem. Aztán belém csapott a villám és majdnem belehaltam. 3 évbe telt kiheverni úgy-ahogy.
2021. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Az egyik legszebb dolog, ami történhet egy emberrel! (de ha viszonzatlan, akkor maga a pokol!)
2021. aug. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 cseppszi ***** válasza:
27%
A párommal 30 éve élünk együtt házasságban. Első randi óta együtt alszunk és van két szép felnőtt gyerekünk. Szóval mi jó példa vagyunk a szerelem első látásra
2021. aug. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Első pillanatban,mikor meglàttam,onnantol minden percben ő jàrt a fejemben,èszrevettem hogy ő is èrdeklödik iràntam,huztuk egymàst,aztàn volt egy buli,elkapott,szexeltünk,de utànna ràm se nèzett,haragudhattam volna rà,de igy is nehèzvolt elfelejteni őt.
2021. aug. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem első látásra, de váratlanul. Egy munkahelyen hónapok óta jöttem mentem valaki mellett, köszöntünk is néha, de az egész jelentéktelen, semleges volt, mint egy virágcserép a sarokban. Aztán egyszercsak egy folyoson egymásba botlotunk, megálltunk kikerültük egymást, és akkor váratlanul rámszakadt, hogy mennyire bájos aranyos. És utánna állandoan rajta gondolkodtam. Meg azon, hogy létezik, hogy honapokon át eddig észre sem vettem ? Ez is ilyen egyoldalú dolog volt, ezért nem lett belőlle semmi komoly.
2021. aug. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Dehogy volt ilyesmi. Esetleg első látásra kanos lettem, de miután kivertem/szexeltem, el is múlt. 😂

Sajnálom azokat, akik ilyen könnyen belezúgnak emberekbe. Ha még állandó szexpartnerről lenne szó, de hogy hetero pasi, munkatárs, stb... Az ég világon nem ér vele semmilyen impulzus, de beleszeretnek. Kell azért egy adag naivitás is hozzá. Vagy nem tudják elkülöníteni a kanos vagyok érzést a szerelemtől.

2021. aug. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer történt ilyen az életemben.Az első 15 éves koromban, amikor egy pasival egymásra néztünk és azonal elkezdtünk érdeklődni egymást iránt. Jó sokáig tartott a kapcsolat, annak minden szépségével és nehézségével, nehezen tudtunk elszakadni egymástól, de nagyon különböző egyéniségek voltunk, nem működött igazán a kapcsolatunk.

A Második 40 évesen egy huszonéves srác iránt szövődött. Ez nem szerelem volt, egy olyan igazi fellángolás. A találkozónk előtt fotón láttam. Egyértelműen jól nézett ki, de tartottam attól,hogy élőben teljesen más. Hát igen, élőben még jobb pasi volt, külsőre is és a személyisége is.

2021. aug. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8-as, nem, ez nem csak a szexuális vonzalom volt. Tetszettek szexuálisan is, de leginkább érzelmileg. Vágytam volna a közelségükre, az érintésükre, a szerelmükre. Lehet, hogy egy kissé naív vagyok, de ezt szerintem nem az okozta. Nem tudom kórülírni, hogy milyen, de furcsa volt az egész, csodálatos érzés volt, de mégis nagyon fájt.
2021. aug. 17. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!