Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! Volt már úgy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Volt már úgy, hogy szerelmes voltál nőbe?

Figyelt kérdés

2021. júl. 19. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
nem
2021. júl. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Szüz Máriába, meg is jelent nekem .. Hogy lehet ilyet kérdezni ???
2021. júl. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
akkor nem vagy meleg xd
2021. júl. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
87%
Hát akkor valószínűleg nem homoszexuális vagy,hanem biszexuális.
2021. júl. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Amugy tok erdekes mert en pl meleg vagyok. Vagyis szexualis ertelemben csak fiuk azok akik erdekelnek, megis eletem soran (nem sok, a tiz ujjamon meg tudnam szamolni) voltak lanyok is akik felkeltettek az erdeklodesem. Bar valoszinuleg egyikkel sem tudtam volna egyutt lenni ugy, megis fulig szerelmes voltam belejuk, fantazialtam roluk, zavarba jottem toluk, gomboc lett toluk a torkomban stb..most akkor ez hogy van? Most ez mi?
2021. júl. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de csak plátóian. A férfiakhoz meg fizikailag, alkatilag vonzódom, mint test, érzelmileg semennyire se. Kivétel ez alól a nagyon cuki lánylelkű fiúk.
2021. júl. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Még kisebb gyerekként azt hittem, hogy szerelmes voltam egy lányba. Akkoriban még nem gondoltam bele igazán a szexualitásba, úgyhogy csak azért szerettem, mert emberként tetszett. Idővel rájóttem, hogy szexuálisan a saját nemem tetdzik, szóval valójában szerelmes csak testiségeken kívűl tudnék lenni, eddig ő volt az egyetlen lány. Fiúból volt egy, néhány éve (addig olyat még nem éreztem, azóta sem, valahogy az volt a legjobb érzés az életemben -sajnos heteró, úgyhogy nem lett semmi, el sem mondtam), meg volt néhány, amit inkább olyan szintre tennék, mint a lányt (tetszettek, ők már szexuálisan is, de nem volt meg a "szikra").

Elég befeléforduló vagyok, alig ismerek másokat, lehet, hogy emiatt nem volt több ilyen.

2021. júl. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen mert homoszexuális és hetero romantikus vagyok. Homoszexuális azt jelent hogy vonzódom férfiakhoz tetileg és érzelmileg, és hetero rlmanti
2021. júl. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

8/8 vagyok

Romantikus pedig csak a érzelmileg vonzódom nőkhöz

2021. júl. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%

Attól, hogy valaki meleg, még nem kizárt, hogy nem érezhet egy nő iránt semmit.

A melegek is ugyanúgy emberek.

2021. júl. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!