Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy felejtsekel valakit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsekel valakit akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes vagyok egy fiú osztálytársamba a gimibe nem tudom hogy felejtsemel tudom hogy soha nem lehet az enyém mert nem meleg és ez nagyon rossz érzés de nem akarok örökre rajta rágódni jelenleg viszont azt érzem hogy másba már soha nem leszek szerelmes kérlek segítsetek! (A nyáron már nem forgott minden gondolatom körülötte de nagyon hiányzott és félek ha jön a suli újra "szerelem függő" leszek)

2021. aug. 29. 18:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
81%
Nekem mindig pár hétig tartott legfennebb egy fellángolás, aztán annyi volt. Kapcsolatban is. 😆 Még jó hogy én nem vagyok ez a hős szerelmes típus, biztos szörnyű lehet.
2021. szept. 1. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!