Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Leendő lakótárs-jelöltet hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leendő lakótárs-jelöltet hogy érdemes arról tájékoztatni, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Két lakós ingatlan. A mostani lakótársam tudja és nincs vele baja, de elköltözik.


Én fogom meginterjúvolni az új jelölteket.


Hogy mondjam el úgy, hogy ne is legyen tolakodó, de egyben azért ne is maradjon ki. Mert ha utólag valahogy megtudja akkor mérgező lenne a légkör itthon.



2022. márc. 27. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
: "Figyelj azt szeretném elmondani még, hogy elkerüljük a félreértéseket és egyéb kellemetlen szitukat, hogy én meleg vagyok. És nem, nem akarok rád nyomulni, nem fognak pasik meztelenül flangálni, csak szeretném ha tudnád. De ettől független, egy teljesen átlagos és hétköznapi srác vagyok"
2022. márc. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lány lakótársam volt kétszer is. Így talán jobban kijöttünk
2022. márc. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%
Miért kellene tudnia? Senkit nem érdekel.
2022. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

- Egyébként meleg vagyok, nem gond?

- Persze, hogy nem. Aktív, vagy passzív?

2022. márc. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Hans Pötterman ***** válasza:
7%
Kinek mi köze hozzá attól hogy lakótársak lezstek senki nem mondt hogy dúgványolni is fogtok
2022. márc. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
Tisztább, egyszerűbb, probléma mentesebb lenne ha már a hirdetést is ennek megfelelően adnád fel!
2022. márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
5: Csak lehet, hogy néha vendéget fogadna, valaki átjönne hozzá, nem? És akkor lehet egyiküknek sem baj, ha nem olyan lakótársa van akit zavarnak a melegek, mert akkor ő ott nem érzi jól magát, a kérdezőnek meg rettegni kell hogy ne derüljön ki.
2022. márc. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Béla211 ***** válasza:
93%
Megmutatod neki a lakást, ha tetszik neki és szeretné és neked is szimpatikus. Akkor mondanám neki, hogy van még egy dolog amit, ha el tudsz fogadni és nincs vele problémád akkor jöhetsz hozzám lakotársnak. Egyébként meleg vagyok. És ha van párom vagy szeretnék azt is hozzá teném, hogy ő felszokot vagy felfog járni ha ez nem probléma. Persze hozzá teném, hogy ő is felhozhat magához akit akkar.
2022. márc. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Vegyél fel mondjuk egy szivárványos karkötőt, amikor találkozol az érdeklődővel. Az csak leesik neki, hogy mit jelent.
2022. márc. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%

"

Kinek mi köze hozzá attól hogy lakótársak lezstek senki nem mondt hogy dúgványolni is fogtok"

Smmi köze hozzá senkinek, ellenben ha a kérdezőnek van párja, vagy meleg barátai akik meglátogatják, azért csak előjön a kérdés a lakótárs fejében, hogy most akkor mi van?

Meg azért csak leveszi, még ha nem is mondja.

Meg szerintem nem hiányzik neki, egy Mi hazánkos lakótárs. Szóval ezt jobb tisztázni.

2022. márc. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!