Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha a lakótárs megtudja rólam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lakótárs megtudja rólam, hogy meleg vagyok de nem jövünk be egymásnak?

Figyelt kérdés

Ilyenkor érdemes-e egyáltalán valahogy tudatni hogy meleg vagyok?

Kölcsönösen nem jövünk be egymásnak, más típust keresünk.


Nem is sokat beszélünk. Csak valamiért azt hiszi rólam homofób vagyok valszeg. Vagy legalábbis mintha rejtegetné, hogy meleg. Legalábbis a lakásban.



2020. dec. 25. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges direktbe.
2020. dec. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Majd amikor felviszel valakit úgy is megtudja.
2020. dec. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Lehet hogy segítene benne, hogy jóban legyetek mert lenne valami közös pont. Nem muszáj mindenkivel szexelni.
2020. dec. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy együtt éltek miért kellene szexelnetek is?

Ha ő meleg és te is akkor nyugodtan elmondhatod neki hogy meleg vagy te is.

2020. dec. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki, lehet pont emiatt nem vagytok túl jóban, mert azt hiszi lenézed őt és b*zinak gondolod. Ha ezt tisztázzátok, több kínosabb szitu is elkerülhető a jövőben (pl. nem kell magyarázkodni/szégyenlősködni, hogy felviszel egy palit.) Aztán lehet még haverok is lesztek nem pedig random idegenek, akik nem bírják egymást.
2020. dec. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!