Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az gáz, ha a lakótársammal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha a lakótársammal szexelek? 18f

Figyelt kérdés

Ő 31 éves, full aktív, biszex férfi, én 18 éves, full passzív, meleg srác vagyok. Nagyon jó pasi, helyes, sportos meg minden, csak félek hogyha egyszer lenne barátom, mármint párom, akkor megromlana köztünk a viszony, mivel akkor már nyilván nem szexelnénk. Elköltözni meg nem tudnék onnan hova...


Köztünk csak szex van.



2020. máj. 21. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Nem, egyáltalán nem. Nagyon sokan vannak így. Többségében férjek és feleségek. Vagy élettársak. Vagy férj és férj, vagy feleség és feleség.

Szóval sokan vannak így.

2020. máj. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy szexelsz vele nem gáz. Azt mondjuk nem értem hogy miért romlana meg a viszonyotok ha találnál egy tartós kapcsolatot. Gonolom ő is nyitva tartja a szemét úgy is hogy ti szexeltek.
2020. máj. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom okát, hogy megromoljon. Gondolom ő is nőzik melletted. A változás annyi lenne jobb esetben, hogy ha lenne valakid, akkor nem fekszel le a lakótársaddal.
2020. máj. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért romlana meg? Akkor fog megromlani ha túl erős érzelmi szálak vannak és beindul a féltékenység. Értelmes, felnőtt emberek viszont ezt meg tudják egymással beszélni.
2020. máj. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Okés, köszi a válaszokat! :)
2020. máj. 21. 14:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig úgy voltam vele, ha meg kell kérdezned, hogy valami gáz-e, akkor az valszeg gáz.
2020. máj. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ftf1983 ***** válasza:
100%
Az, hogy az általad leírt szituban hogy reagálna azt nem lehet előre tudni. Azzal nincs baj, hogy lakótársként szexeltek egymással. Ott vagytok helyben és, ha nincs kivel szexelnetek, akkor segítetek egymásnak. Azért nem olyan ritka, hogy a lakótársak szexelnek egymással.
2020. máj. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!