Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megfenyítsem a lakótársamat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfenyítsem a lakótársamat?

Figyelt kérdés
Már eldöntöttem hogy el fogok költözni, de addigis azt terveztem, hogy behívom a szobámba, majd megkérdezem hogy mit lát az ablakból (sürgősségi). Elmondom neki ha nem szeretné belülről is meglátogatni, akkor fogja vissza magát a barátjával együtt, mert akár édeskettesben is mehetnek. Nem részletezem miket csinál, de egy nem homofób ember tűréshatárán is túl van ez.
2016. nov. 10. 19:43
1 2
 1/20 anonim válasza:
95%
Költözz el, ha már eleve tervezed a költözést, akkor neked ehez már semmi közöd :) vagy elviseled, vagy elszöksz, neked ebbe nincsen beleszólásod!
2016. nov. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát így, hogy nem tudjuk mit csinál, nem hiszem, hogy várhatsz értelmes választ. Amúgy meg szerintem ne, még a végén te húzod a rövidebbet :) Mindent meg lehet értelmesen beszélni.
2016. nov. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ha értelmesen megbeszélnéd vele, akkor sokkal többet érnél el, mintha megfenyegetnéd.
2016. nov. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Itt egy megoldás van, vagy elköltözök, vagy elpattan egyszer az agyam és ő megy a helyére, meg én is, legalábbis a bíróságra.
2016. nov. 10. 19:59
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor költözz!!!

bah...

2016. nov. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez két megoldás, bébi, nem egy. :D

Egy kicsit higgadj le. Legyen a füledben a fülhallgatód, és gondold át az egészet. És próbálj felnőtt emberként viselkedni. Szedd össze a gondolataidat, és beszélj vele.

Ha nem megy, add ki nekem a szobádat. Én csajként bírom, ha két pasi elvan egymással. :D Jól néznek ki?

2016. nov. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#6 Kiadom, de akkor viseld el azt az igénytelenséget is amit művel, nem írom le most, de mondhatom hogy először ez verte ki a biztosítékot nálam és nem az hogy meleg.
2016. nov. 10. 20:18
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem beszélsz vele?
2016. nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Ertelme se lenne az ilyen emberrel beszélni. A tulaj amikor kiadta az albérletet, megemlítette hogy ha kell takarítónő akkor szóljunk. Én kb. úgy néztem rá mint ha papot akarna hívni, nem is értettem az egészet. Aztán amikor két hét után meguntam a takarítást a srác után, többet be se tettem kb. a konyhába a lábam. Feljött valamikor a tulaj és látva az állapotokat, mondta hogy akkor iderendel takarítót. Nem tudott jönni a megbeszélt időpontra. Én épp vizet forraltam, a mosogatóban halomban már két hete a mosatlan, avas zsíros szenny, épp jön a lakótársam és mondja, hogy "azt hittem fog jönni a takker, és majd elmosogat", mindezt egy szolid nevetéssel lezárva.

Te ezek után még beszélnél vele? Úgy, hogy ő a pszicológia hallgató és nem én, neki kellene látnia rajtam hogy bajom van vele. Ez az ember egy senki, a társadalom söpredéke.

2016. nov. 10. 20:45
 10/20 A kérdező kommentje:
Jó kérem valaki töröltesse a kérdésemet, nem akarom itt felbaszni magamat mert tényleg baja esik a végén.
2016. nov. 10. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!