Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elmondtam a lakótársamnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam a lakótársamnak, hogy bejön, viszont eddig úgy néz ki koppantam. Hárman lakunk egy koliszobában, s ugy gondolom az lesz a legjobb ha én elkoltozom egy masikba. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A bejovos srac nagyon jol kezelte...mert azert velemenyem szerint 75%-ban az ő hibaja ez a helyzet,hiszen annyit de annyit flortolt velem: szépnek hivott,rám feküdt,sokszor pár cm re voltunk egymas szajatol-ugy ment el direkt mellettem,szerelmes szamokat hallgatott amikor en is ott voltam-s gyakran nekem enekelte(paratlan paros voltunk... /stb számok)megszagoltatta velem a puloveret,,,hogy erzem e az ő illatat... Boxerben allva megkerdezte hogy tetszik e..,illetve mondta hogy tinderen velem matchelne... Es hát persze hogy én ertettem felre...aztan kerdezte van e aki tetszik...osszeszedtem a batorsagom es elmondtam neki,hogy o az.jol fogadta de o nem tud ram uuuugy nezni...nem akarja hogy elkoltozzem,,,de ez lesz a legjobb szerintem. Meghát elmondta az exenek is akivel még ugyahogy egyutt vannak..Ti mit javasoltok? Annyira nem tom mit csinaljak...mit mondjak otthon?A masik lakotarsamat nagyon sajnalom itt hagyni, es nem tudom milyen indokkal tudnek ugy elkoltozni, hogy az igazat nem mondjuk el neki. mi lenne a megoldás ?Full ciki helyzet...
2016. okt. 23. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Szeribten itt az exe vana dologban.

Hisz ezek alapján ő kezdett ki veled.

Bár nő vagyok. De ezt igy elképzelve...igen...itt nem te vagy akinek cikinek kellene érezni magát.

2016. okt. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretek másokra mutogatni,nem is szokásom.De itt tenyleg o kezdett ki velem...osszeirtam egy listara miket csinalt velem...felolvastam neki es annyit mondott,hogy az en nezopontombol igen,ez kikezdes.jaj mine keveredtem ...de nem birtam tovabb,,.
2016. okt. 23. 21:32
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lakótársad meleg? Ha igen, akkor honnan tudod? Ő mondta? (Én csak akkor költöznék el, ha nem meleg a srác, mert akkor előbb-utóbb ez a "játék" az ő részéről gyűlöletbe menne át).

Mit jelent az, hogy a tinderen matchelne veled?

Ha meleg a srác és nem jössz be neki, akkor kérd meg szépen,hogy ne "játsszon " így veled, mert ez neked rosszul esik.

2016. okt. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem meleg mert volt baratnoje, viszont szerintem van benne a leirtak alapjan egy kis hajlam...
2016. okt. 23. 22:25
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bisex. Csak nem meri felvállalni.

Vaaagy ami a rosszabb verzió.

A másik, csak szopat téged...bohóckodik...:(

2016. okt. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mind a ketto szivas :D
2016. okt. 23. 22:44
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
találkoztál is a bnőjével, vagy csak mondta? :)
2016. okt. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ismerem ,persze :
2016. okt. 23. 23:04
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Szia, hasonló helyzetben vagyok mint te, csak biszex lányként. Pont ezt akartam kérdezni, hogy ő milyen szexuális irányultságú, mert ez nincs benne a szövegben, de látom hogy már leírtad. Egyetértek az egyik előttem szólóval, hogy az ex miatt is lehet. Viszont tudod az emberek ilyen idős korban kétértelműen viselkednek. Az én korombeli (19) lányok is tesznek egymásnak kétértelmű megjegyzéseket. Amíg nem tetszett a saját nememből egy lány, addig viccesnek találtam ezt a fajta hülyéskedést. Azonban mikor megtetszett egy lány, akkor jöttem rá, hogy ez rossz vicc, mert aki esetleg tényleg vonzódik a saját neméhez (is) az félreértheti, azt hiheti hogy a másik is kapható az ilyesmire vagy esetleg a hülyéskedő szavai mögött komoly gondolatok is lapulnak stb.

Lehet, hogy a te barátod is csak hülyéskedett. Mindenesetre bátor vagy, hogy beismerted neki. És a magatartásod is figyelemre méltó, hogy ezután a dolog után nem akarod kínosan érezni magad, őt sem akarod kínos szitukba hozni és inkáb elköltözöl.

Viszont arra kíváncsi lennék, hogy a srác hogyan reagált a vallomásodra.

Mert lehet, hogy lenne esélyed de ez rajtad és rajta is múlik. Megkéne tudni, hogy van-e egyáltalán valami érzése irántad vagy csak bohóckodás volt. Olyan helyzetekbe kell hozni valahogy, hogy a reakcióiból rá gyere, hogy szabad-e a pálya nála. Ha pozitívak a visszajelzései, akkor az van hátra, hogy erre ráébreszd, számára is világos legyen, hogy vonzódik hozzád. Ha kudarcba fullad a kísérlet, akkor költözés és felejtés marad sajnos. :/

2016. okt. 24. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta,hogy ő úgy nem tud rám nézni, és ő neki ez poénkodás volt(poénból szerelmes dalokat hallgatunk,5cmre vagyunk egymás szajatol)....de megneznem,hogy melyik fulll hetero csinalja ezt egy masik sraccal. Szerintem sosem gondolta,hogy én ezt valaha be fogom neki valllani, csak úgy logott a levegőben közöttünk az egész.
2016. okt. 24. 07:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!