Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elmondtam a lakótársamnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam a lakótársamnak, hogy bejön, viszont eddig úgy néz ki koppantam. Hárman lakunk egy koliszobában, s ugy gondolom az lesz a legjobb ha én elkoltozom egy masikba. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A bejovos srac nagyon jol kezelte...mert azert velemenyem szerint 75%-ban az ő hibaja ez a helyzet,hiszen annyit de annyit flortolt velem: szépnek hivott,rám feküdt,sokszor pár cm re voltunk egymas szajatol-ugy ment el direkt mellettem,szerelmes szamokat hallgatott amikor en is ott voltam-s gyakran nekem enekelte(paratlan paros voltunk... /stb számok)megszagoltatta velem a puloveret,,,hogy erzem e az ő illatat... Boxerben allva megkerdezte hogy tetszik e..,illetve mondta hogy tinderen velem matchelne... Es hát persze hogy én ertettem felre...aztan kerdezte van e aki tetszik...osszeszedtem a batorsagom es elmondtam neki,hogy o az.jol fogadta de o nem tud ram uuuugy nezni...nem akarja hogy elkoltozzem,,,de ez lesz a legjobb szerintem. Meghát elmondta az exenek is akivel még ugyahogy egyutt vannak..Ti mit javasoltok? Annyira nem tom mit csinaljak...mit mondjak otthon?A masik lakotarsamat nagyon sajnalom itt hagyni, es nem tudom milyen indokkal tudnek ugy elkoltozni, hogy az igazat nem mondjuk el neki. mi lenne a megoldás ?Full ciki helyzet...
2016. okt. 23. 21:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő ezt mondja, hogy poénkodás, akkor te se vedd komolyan, továbbra is poénkodj vele, egyszer úgyis megunja. Lehet,hogy ha talál egy uj barátnőt,akkor már abbahagyja ezt a poénkodást, mert a csajjal lesz elfoglalva. És akkor te is megnyugodhatsz. Tudom, ezt nem könnyű elviselni, de próbáld meg, legalább te is szórakozol. Szivasd te is és akkor hátha besokall és abbahagyja. Ezért nem kell másik szobába költöznöd.
2016. okt. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Már elmondtam neki,hogy a "flortolesek" miatt megtetszett,és azóta nem tudunk mit kezdeni egymással...beszélünk de nah..más már,flortolni így már nem fog,hogy tudja.Sőt én sem eroltetem magam rá..így együtt élni azért nem kellemes.
2016. okt. 24. 11:09
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak idő kérdése. Tapasztalatból mondom, hogy nem jó ha rágörcsölsz. Légy vidám, mosolyogj. Ha nem is jöttök össze legalább az együttélést könnyítsétek meg, hogy ne kelljen senkinek "elmenekülni". Kicsit próbáld oldani a feszültséget. Kezeld lazábban a dolgot, mert ha látja hogy te feszült vagy akkor ő is az lesz, ő is úgy fog állni a dologhoz, ahogy te. Szeeintem ha látja hogy téged ez nem zavar, laza vagy, úgy viselkedsz mint máskor akkor ő is "átveszi".
2016. okt. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!