Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Mi a véleményetek a Fideszről?

Figyelt kérdés

2021. aug. 6. 15:48
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/170 anonim ***** válasza:
7%
89-es homofób kemény jobberek a Jobbikba vannak a mai napig..Ismerek párat..A mocskos ellenzékben..Ellentétben a diplomás fideszes jobboldali budai polgár barátaim elfogadnak..
2021. aug. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/170 anonim ***** válasza:
6%
Olvasva ezt a majd 90 kommentet durva hogy egy baloldali,liberális kommentelő mennyire agresszív..Hihetetlen..Jah és én is Fidesz szavazó vagyok...24 éves meleg...S vagyunk páran..A Fidesz után max egy független LMP..
2021. aug. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/170 anonim ***** válasza:
10%

Előttem szóló melegek, akik a Fideszt preferálják!

Kitartás! Majd valamikor, a saját tapasztalataik alapján rájönnek, hogy nem a levegőbe beszélünk! Őket most annyira elvakítja, elhülyíti a libernyákok által hangoztatott Orbán-fóbia, hogy a saját orruknál nem látnak tovább!


Amúgy nem kívánom nekik, hogy durva tapasztalatokat szerezzenek melegségükkel kapcsolatban! És az nem a Fidesz irányából fogja őket letarolni!

2021. aug. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/170 anonim ***** válasza:
12%
Annyira boldog vagyok hogy ennyi mekeg sorstársam értelmes jobboldali:-)
2021. aug. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/170 anonim ***** válasza:
14%

"

Előttem szóló melegek, akik a Fideszt preferálják!


Kitartás! Majd valamikor, a saját tapasztalataik alapján rájönnek, hogy nem a levegőbe beszélünk! Őket most annyira elvakítja, elhülyíti a libernyákok által hangoztatott Orbán-fóbia, hogy a saját orruknál nem látnak tovább!



Amúgy nem kívánom nekik, hogy durva tapasztalatokat szerezzenek melegségükkel kapcsolatban! És az nem a Fidesz irányából fogja őket letarolni!"


Jól van tartsatok ki a csodálatos "elveitek" mellett. Milyen aranyos ahogyan fenyegettek másokat. Szóval hogy is van? Nem úgy hogy aki nem ért veletek egyet azt sosem hallgatatnátok el? Még az is kamu, hogy melegek vagytok. Aki melegként Fideszes, az nem csak egy hülye, hanem egy aljadék, sz*rházi.


Titeket meg annyira elvakít a NER iránti gyönyörötök, hogy a valóság legapróbb rezzenéseit sem vagytok hajlandóak észrevenni.

2021. aug. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/170 anonim ***** válasza:
11%
Hajrá Fidesz!27L leszbikus nő
2021. aug. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/170 anonim ***** válasza:
87%
98-as, tök értelmetlen a böfögésed. :D
2021. aug. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/170 anonim ***** válasza:
92%
Leszbikus vagyok és hányingerem van a Jobbik szavazó gerinctelen meleg skizo sorstársaimról..
2021. aug. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/170 anonim ***** válasza:
6%

12:21


Te tényleg annyira agyilag alultáplált vagy? Ki fenyeget titeket?


Habár igazad van! Fenyegetnek§ De tudod kik? Pl. a ballik szavazói, csak most nem mondják hangosan! A migránsok meg egyenes fenyegetettséget jelent olyan helyeken, ahol sokan vannak! S nyugaton már sok ilyen hely van!

2021. aug. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/170 anonim ***** válasza:
12%
Nem tudom megérteni hogy egy értelmes tanult iskolazott meleg miért szavaz egy Jobbikból álló ellenzékre..40F vagyok s meleg..S emlékszem még Gyurcsány alatt mennyire szart ránk a baloldali kormány ..
2021. aug. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!