Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Mi a véleményetek a Fideszről?

Figyelt kérdés

2021. aug. 6. 15:48
 121/170 anonim ***** válasza:
12%
Én biszex vagyok,de a 119-es nálam is kiverte a biztosítékot.Nagyon meredek vagy haver.
2021. szept. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/170 anonim ***** válasza:
11%

119-es!


Kár, hogy nem 19-es vagy, mint a covid! Egy vírus! Ami ellen küzdeni kell! Nem gondolod, hogy egy nemkívánatos lény vagy a társadalomban? Még akkor is, ha a liberális világ számára csakis az ego létezik! Remélem, sokan rájönnek, hogy ti vagytok a társadalmak rákfenéje!

2021. szept. 12. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/170 anonim ***** válasza:
83%
Na mert a Ner számára nem az ego létezik? Ne legyetek már ennyire képmutatók. A NER a neoliberális, ott csak az számít mennyire tudsz szopni, nyalni, gombot nyalni. Illetve hogy mennyi pénzed. Tudom, a ti haverotok mondta "akinek nincs semmije az annyit is ér" illetve "meg lehet élni 47 ezer Ft-ból".
2021. szept. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/170 anonim ***** válasza:
13%
Kedves 123-as!Senki nem mondta hogy a NER jó..Vagy a Fidesz..De aki melegként olyan ellenzekre szavaz amelyikben tényleges homofób neonácik vannak annak elmentek.otthonról..A Fideszben türik a melegeket,de nem reklamozzák..A Jobbikosok fizikailag pusztitanák el őket..Egyik sem.jobb,de az ellenzék meg arabolat is a nyakunkra engedne..Bocs de no way...26 éves meleg vagyok,jövőre nem szavazom..De ha az ellenzék nyer kiköltözöm...A Fideszt csak nem szeretem de nem is bántanak az utcán..
2021. szept. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/170 anonim ***** válasza:
81%

".A Fideszben türik a melegeket,de nem reklamozzák..A Jobbikosok fizikailag pusztitanák el őket..Egyik sem.jobb,de az ellenzék meg arabolat is a nyakunkra engedne..Bocs de no way...26 éves meleg vagyok,jövőre nem szavazom..De ha az ellenzék nyer kiköltözöm...A Fideszt csak nem szeretem de nem is bántanak az utcán.."


És ezt te miből gondolod? A Fidesz felsővezetésében legfeljebb, de az x-edik vonalban nem különösebben melegbarátok. Látom nem követed a folyamatokat, a két párt gyakorlatilag helyett cserélt a politikai térképen. Ma már a Fidesz inkább a nemzeti radikális, míg a Jobbik "mérsékelt, néppártinak" akarja mutatni magát, ami persze a tetűcsuszdázó embereivel elég nehezen hihető.


Egyet kell látni, jelenleg nincs jobb és müködőképesebb opció ellenzékben. Lehet a pártodnál panaszt tenni, hogy arányosabb választási rendszer legyen, mert akkor a pártok külön-külön méretetthetnék magukat és nincs közös lista kényszer. De ez nyílván nem lenne érdekük.

2021. szept. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/170 anonim ***** válasza:
90%

124-es!

Ha az ellenzék nyer, kiköltözöl... Akkor miért nem teszel ez ellen legalább egy szavazattal? Nem értem!

Szívesen vitáznék veled privátban...

2021. szept. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/170 anonim ***** válasza:
12%
Ha az ellenzék nyer baszhatjátok, de nem úgy ahogy szeretnétek
2021. szept. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/170 anonim ***** válasza:
87%
Aki melegként a Fideszre szavaz, az elárulta a másságát!
2021. szept. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/170 anonim ***** válasza:
7%
Meleg soproni Fideszes orvos vagyok..Jöhet a lepontozás,de a jobboldali polgárok között sokkal nagyobb biztonságban vagyok mint a jobbikos neonáci Miskolc Avas panellalók között..
2021. szept. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/170 anonim ***** válasza:
5%

128-as!

Akkor a jobbikra szavazó melegek kiket árultak el? Gondolkozz, ember!

2021. szept. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!