Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Mi a véleményetek a Fideszről?

Figyelt kérdés

2021. aug. 6. 15:48
 131/170 anonim ***** válasza:
85%
Kussssoljon már mind a 130 gyökér a f@szomba!
2021. szept. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/170 Lacás1976 ***** válasza:
85%

Változás kell!!!

Melegként nem tudok rájuk szavazni, pedig régen rájuk szavaztam. Túl sok a sz@r amit tolnak maguk előtt le kell váltani őket.

2021. szept. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/170 anonim ***** válasza:
12%

132!


Kellene neked a ballik! Négyszemközt bármelyik... Megismernéd a ballikos valóvilágot!

No de a többi is szinte mind rejtett homofób, csak meg akarnak felelni a nyugatnak!

2021. szept. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/170 anonim ***** válasza:
11%
Hurr, durr, mindenki homofób, mint én, lol.
2021. szept. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/170 anonim ***** válasza:
90%
'sedapfákáffevribádi
2021. okt. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/170 anonim ***** válasza:
89%

A magyar világ top 5 paradox-helyzetek egyike:


JOBBIKOS MELEGEK!!!


Érthetetlen! Kíványcsiak vagytok a többire is? Nyugodtan leírhatom, a lepontozáson úgy sem változtat!

További:

KARÁCSONY, MINT MINISZTERELNÖK - olyan, mint Biden elnök...

2021. okt. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/170 anonim ***** válasza:
21%

De ki a f@szt lehetne a helyükre megválasztani, ez itt a fő probléma!

Ebben igaza van Viki királynak, hogy mind ferike (nem véletlen írtam kisbetűvel a nevét) bábja. Azt majd jól meg puccsolja bármelyiket, mint anno Meggyesi bát. Kivéve a kváját, azt max megpucsítatja! Kell egy ilyen keményvonalas vérkommunista család sarja miniszterelnöknek, nem hozott ám otthonról mintát ugye, normálisak vagytok b@zze? Nooooormális? :DD Tessék utána olvasni ki volt a papa: apró antal , 56-os vérbíró, de volt még jónéháhny komcsi titulusa, szép fényes plecsnik, ... Aztán ott az apja.. ferike tud házasodni.., egyem a kis kisz-esét. Így aztán kif@szom ülhetne a básony székbe...?

Talán még én jöhetnék számításba...

A választási programom:

Mindenki szabadon bu zzzzulhat, béke.

2021. okt. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/170 anonim ***** válasza:
96%

137-es!

Sokszor leírtam már, hogy ma a kevésbé rosszat kell választani, ami meg nem a fletó!

Arányleg jól összefoglaltad, dióhéjban... De könyvbe lehetne foglalni az összes gazemberséget! Mindent, amit a Fidesz szemére vetnek, az őket 10xesen, 100xosan terheli... Csak látni kellene! S ha már a Fidesz lop, akkor mennyit loptak ők? Kezdhetnénk a zsidóktól elrabolt villával...

2021. okt. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/170 anonim ***** válasza:
17%
Hajrá FidesZ!!36 Meleg.F
2021. okt. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/170 anonim ***** válasza:
18%

Előző kommentelő!

Bocs, véletlenül leszavaztalak! Lájkolni szerettelek volna!

Bocs mégegyszer! Figyelmetlen voltam! De majd pótlom... !!!

2021. okt. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!