Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Mi a véleményetek a Fideszről?

Figyelt kérdés

2021. aug. 6. 15:48
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/170 anonim ***** válasza:
12%
Kedves 50-es.Mint írtam jogász vagyok,olvastam a törvényt..S 80-as IQ felett mindenki tudja értelmezni..Idézz kerlek belőle hol mossa össze..Mert sehol nem mossa össze..Teljesen 2 kategória alatt kezeli..Sehol nincs benne átfedés..Tudod a törvényt kéne elolvasnod nem a Blikket..
2021. aug. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/170 anonim ***** válasza:
94%
Áljogászkám, felettébb rossz a helyesírásod...
2021. aug. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/170 anonim ***** válasza:
6%
Angol nyelvű klaviatúráról ne várj csodát..Az áljogász megszólításra meg ismétlem olvasd el a becsületsértést..Az IP cím egy feljelentés után hamar megvan..VPN esetén is..Én így is gazdag vagyok de ha 1 havi kereseted bíróságra akarod költeni..Felőlem..
2021. aug. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/170 anonim ***** válasza:
4%

Ezt a sok elb@szott, politikailag is elfogult, giga egoval rendelkező okostojást mindkét oldalról! 31-et kiemelném és kiegészíteném, súlyos szövegértési problémáid vannak öcsém.

Tiszteletem a kivételeké.

Ez mind porhintés, itt vannak a választások:

-Kellenek buza szavazatok (kb 1millio érintett + a szinpatizánsok, az már valami) hát benyalnak nekünk csontig, a balos koalíció.

Amikor hatalmon voltak, miért nem volt a mi ügyünk a ő ügyük. Valamelyik kis Dobrev rajongó elmondaná nekem?

-Kellenek homofób szavazatok + a szinpatizánsok (kb qurva sok ezt mind érezzük) hát feltupírozzák ezt a színházat, eddig lesszszszzarták, a fidesz slepp.

Csak a jobbik őszinte ez ügyben nekik hiszek, ők szívből gyűlöltek, és gyűlölnek minket

2021. aug. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/170 anonim ***** válasza:
6%

50. hozzászóló a liberálfaszizmus mintapéldánya! Olyan véleményt fogad el, ami az övé is!

Valódi liberálfasziszta vagy csak "z" nélkül?! ,


Teljesen mindegy! Ugyanazt jelenti!

2021. aug. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/170 anonim ***** válasza:
9%

51-es!

Ne kergess délibábot! Egy ilyen libernyák soha az életben nem fogja elfogadni még a tényeket sem!


Csakis az egyoldalú véleménynyilvánítás szabadságát hirdeti, azaz: csak azt fogadja el, amit ő szajkóz! Még le is fog nácizni, ő az a fajta!

2021. aug. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/170 anonim ***** válasza:
93%

#53, van az az intelligenciaszint, amely mellett a probléma a magyar ékezetes betűk leírásával bármilyen latin betűs klaviatúrán is uralható.

Ha már úgyis IP címeket akarsz nyomozni, az enyémmel is foglalkozhatsz; én is leírom: te hamisan állítod, hogy jogász vagy.

A törvénnyel az a baj, hogy egyrészt semmi szükség rá, mert eddig is volt cikk a pedofil cselekményekre (Gyvt); másrészt a törvény nem rögzíti pontosan, hogy milyen cselekményekre vonatkozik, az ügyészre és a bíróra van bízva, hogy egyáltalán büntetendő-e az adott cselekmény (nincs tisztázva például, mit jelent az, hogy "megjelenít"); harmadrészt címe alapján a pedofíliáról szólna, de több helyen a homoszexualitást helyezi a pedofília mellé, ami értelmetlen, viszont alkalmas a hangulatkeltésre.

Ráadásul ellentmondásban van a BTK 2012 é. C tv-nyel, amely nem különbözteti meg a hetero- és homoszexuális cselekményeket, és mindegyikre a betöltött 14. életévet határozza meg beleegyezési korhatárnak.

2021. aug. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/170 anonim ***** válasza:
15%
Az 50-es meleg tipikus DK szavazó lehet...Annyira demokrata mint Rákosi Mátyás..Na jövőre melegként ezért nem szavazni..S igaza van a többieknek..A baloldali ,állítólag demokrata szavazók a legnagyobb homofóbok és rasszisták..Ha egymás mellé raknánk egy DK megy egy Jobbikost nem mondanád meg melyik melyik..Szájert is hogy b.zizzák a mai napig..A nagy elfogadók..Kedves 50-es akkor a végén egyedül fogsz asztalhoz ülni mert értelmes/tanult/iskolázott meleg a baloldali söpredékre nem szavaz..
2021. aug. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/170 anonim ***** válasza:
93%

"

Az 50-es meleg tipikus DK szavazó lehet...Annyira demokrata mint Rákosi Mátyás..Na jövőre melegként ezért nem szavazni..S igaza van a többieknek..A baloldali ,állítólag demokrata szavazók a legnagyobb homofóbok és rasszisták..Ha egymás mellé raknánk egy DK megy egy Jobbikost nem mondanád meg melyik melyik..Szájert is hogy b.zizzák a mai napig..A nagy elfogadók..Kedves 50-es akkor a végén egyedül fogsz asztalhoz ülni mert értelmes/tanult/iskolázott meleg a baloldali söpredékre nem szavaz.."


Mi van pubi? Megkaptad a fideszes párt bizottság ukászát, hogy mit kell nyafognotok?


Ajvékolhatsz itt jobbra-balra, de bizony aki melegként még most is fideszes, az számomra emberileg nulla. Remélem az naponta szembeköpi magát a tükörben.

2021. aug. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/170 anonim ***** válasza:
93%

"

50. hozzászóló a liberálfaszizmus mintapéldánya! Olyan véleményt fogad el, ami az övé is!


Valódi liberálfasziszta vagy csak "z" nélkül?! ,"


Te meg valódi fideszbolsi vagy. Kb. ennyire értelmes a "liberálfasiszta" röfögésed. :D

2021. aug. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!