Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Mi a véleményetek a Fideszről?

Figyelt kérdés

2021. aug. 6. 15:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/170 anonim ***** válasza:
90%

#29-es

Az első válaszodnál még én is úgy gondoltam, hogy írok neked privátban, hátha tudunk beszélgetni egy jót mindenféle k. anyázás meg ócsárolás nélkül, aztán a további "kiéhezett komcsi disznózós és vályúzós zabálós" válaszaid meggyőztek arról, hogy teljesen felesleges és értelmetlen dolog lenne bármiről is beszélgetnünk.

Benneteket, fanatikus hívőket, akik fülig szerelmesek vagytok a vezéretekbe, lehetetlen kibillenteni a hitetekből. Nem hogy kibillenteni a hitetekből, de még csak elgondolkodtatni, kritikai gondolkodásra késztetni is lehetetlen titeket. A valóság és a tények nem nagyon szokták zavarni a világotokat, egy teljesen párhuzamos alternatív világban éltek. Mindezt tökéletesen jól mutatja a válaszaink hasznossági százaléka. Nézd meg a hozzászólásaidat, hogy milyen értékeléseket kaptál. Pusztán már emiatt is el kellene gondolkodnod azon, hogy vajon tényleg te látod-e reálisan a körülötted lévő dolgokat vagy csak egy álomvilágban ringat benneteket az "istenetek", amelynek a valósághoz vajmi kevés köze van.

Írhatod itt nekem meg mindenki másnak, hogy tele vagyunk tárgyi tévedésekkel, meg ferdítésekkel, hazugságok tömkelegével, de szerintem itt ezen az oldalon (vagyis ennél a kérdésnél) te vagy az egyetlen, aki nem látja a fától az erdőt. Ezt rajtam kívül a legtöbben így látják itt, ahogy elnézem az értékeléseket. Valahogy nekem most az az érzésem veled kapcsolatban, hogy azt gondolod, hogy "mindenki hülye, csak én vagyok helikopter". Nekem meg erre nincs energiám.

Van egy mondás: "Magyarázd el egy pontnak, hogy mi az a gömb!"

Lehetetlen küldetés. Ha valaki csak 2 dimenzióból látja a világot, soha nem fogja megérteni, hogy mi az a térbeli kiterjedés. Be vagytok zárva önmagatok fogságába. A saját korlátaitok foglyai vagytok. A bálványimádattal és a megkérdőjelezhetetlen vakbuzgó hittel szemben nem lehet racionálisan érvelni, de még csak elgondolkodtatni sem.

Szép napot!

Üdv, a #28-as voltam.

2021. aug. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/170 anonim ***** válasza:
82%

Tévedés, kedves előttem szóló! Mi alapján kötötted hozzám azokat a kommenteket?


A "kiéhezett komcsi disznózós és vályúzós zabálós" válaszokat nem én írtam, nem szoktam senkit bántani addig, amíg velem szemben valaki normálisan viselkedik!


Tehát a privát beszélgetésre való invitálás továbbra is érvényes!

2021. aug. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/170 anonim ***** válasza:
86%

Jaaa? Még valami! Sajnos, a melegek többsége itt olyan, akik akkor is lepontoznak, ha egy más véleményt látnak... Én véleményeket kevésbé szoktam lepontozni, csak akkor , ha az bántó másokra nézve!

Tudod, én azok közé a melegek közé tartozom, akik a pride-ot magamutogató provokációnak tartom! Semmi értelme, csak mások provokálása a cél legtöbb esetben! Most már kicsikét visszafogták magukat, de még minig elég provokatív a résztvevők bizonyos hányada!


Tehát várom privát jelentkezésed!

2021. aug. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/170 anonim ***** válasza:
27%
Meleg Fideszes vagyok.Ha az ellenzek nyer akkor a betelepített arabok minket melegeket meg fognak ölni..Voltam arab országba a párommal..Úgy kellett meghúzni magunk..
2021. aug. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/170 anonim ***** válasza:
84%
Már az elmebajuk ott tart, hogy "Soros transzvesztita ügynökei ovódákba járnak gyerekeket nemátalakító mútétekre toborozni". Komolyan, aki ilyen baromságot beszop, azzal én nem vagyok hajlandó egy asztalhoz ülni sem. Méltónak sem tartom arra, hogy szóba álljak ilyen emberrel.
2021. aug. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/170 anonim ***** válasza:
6%

35-ös!

Az elmebaj téged ragadott el magával! Nézz utána, hogy mik történnek a nagy nyugaton! Egyes országokban már a gyereket is elveszik a szülőktől, vegy netán bíróság elé állítják, ha a gyerek akarata ellenére nem hajlandó belemenni a nem-átalakításba!

2021. aug. 13. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/170 anonim ***** válasza:
86%
36 mutatsz bírosági végzést? Mert addig mese hab nélkül.
2021. aug. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/170 Lacás1976 ***** válasza:
88%
Előásták valahonnan azt a több éves drag queen -es videód azt most azon lovagolnak hogy az lesz itt is. Mert ebben az országban jelenleg ez a legfontosabb kérdés. Nem pl. a megtépázott egészségügy helyreállitása hanem milliárdokért népszavazás egy ilyen marhaságról. És még ha jól hallottam huszadikán minden idők legdrágább tüzijátékával kell elfüstölni sok száz milliót, hisz olyan jól áll itt minden. Nem baj megvan sz új ellenség a melegek. Mert s fidesz ek mindig kell valami amitől "megvéd"
2021. aug. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/170 anonim ***** válasza:
15%
A gyermekem egy nagyon is nyitott liberalis ovódába jár de amikor a Meseország mindenkié szemetet fel akarták olvasni mert a kerület egy érzékenyìtőt kükdött volna akkor a 17 szülőből hirtelen 17! mondta hogy ennyi,s ne tovább..Bp,belváros..Van meleg barátom..Nincs bajom a melegekkel..Sosem volt..De aki a gyermekeimhez hozzányúl mindegy hány évet kapok,de felkötöm..
2021. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/170 Béla211 ***** válasza:
87%
Hát ez megint kamu válasz. Cirkusz kell a népnek ezt már a rómaiak is tudták. Nekünk most ez az augusztus 20.
2021. aug. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!