Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívok, ti hogy vagytok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívok, ti hogy vagytok a gumihasználattal?

Figyelt kérdés

Passzív vagyok, és alkalmin csak gumiban szexeltem eddig (bár nem volt sok pasi). Van viszont egy férfi romeon, aki nagyon bejön, de ő csak gumi nélkül akarja.

Tudom, hogy akkor biztonságos, ha így nem csinálom vele, vagy kérek friss HIV-tesztet, de inkább az érdekelne, hogy nektek mik a tapasztalataitok, ti hogy szoktátok?

Olvastam pl. itt egy 60-as passzív kommentjét, akit egész életében szinte csak gumi nélkül dugtak, ráadásul elég sokan, és nem lett beteg. Nyilván más meg egy alkalommal csinálta, és elkapta, tehát mindenre van példa.



2021. jan. 27. 18:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Eddig 1 férfinak hagytam, hogy belém élvezzen, de nem éreztem. Emiatt vagy gumi, vagy nem mehet el bennem
2021. jan. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első és eddigi egyetlen partneremnél nem is volt kérdés, hogy gumi NÉLKÜL akarom csinálni passzívként. Ő még örült is neki. Nem váltogatom a partnereim és el sem tudnám képzelni hogy gumiban dugnak.


De másrészről, mivel a kérdező a kérdés alapján ad lehetőséget alkalmikra, így a tanácsom mindenképp az lenne mint pár előttem szólónak: ha nem hajlandó gumiban megdugni (mert számodra fontos a biztonság és persze az egészség) akkor nem egymást keresitek és lehet odébb állni. Szexi, bejövős pasik mindig lesznek, egészség csak 1 van...

2021. jan. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


33 éves passzív vagyok, szeretem ha a párom tele élvezi a popsim. Alkalmi partnernek viszont csak gumiban engedem, hogy megdugjon, mert fő a biztonság.

2021. jan. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindig használj gumit alkalminál. Hidd el, az egészséged fontosabb, mégha most el is vakít a vágy.
2021. jan. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!