Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívok, ti hogy vagytok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívok, ti hogy vagytok a gumihasználattal?

Figyelt kérdés

Passzív vagyok, és alkalmin csak gumiban szexeltem eddig (bár nem volt sok pasi). Van viszont egy férfi romeon, aki nagyon bejön, de ő csak gumi nélkül akarja.

Tudom, hogy akkor biztonságos, ha így nem csinálom vele, vagy kérek friss HIV-tesztet, de inkább az érdekelne, hogy nektek mik a tapasztalataitok, ti hogy szoktátok?

Olvastam pl. itt egy 60-as passzív kommentjét, akit egész életében szinte csak gumi nélkül dugtak, ráadásul elég sokan, és nem lett beteg. Nyilván más meg egy alkalommal csinálta, és elkapta, tehát mindenre van példa.



2021. jan. 27. 18:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
El kell keserítselek HIV-en kívül milliónyi más betegséget is elkaphatsz.
2021. jan. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Viszont a gonorrhoea, a szifilisz, a chlamydia gyógyítható, és HPV-re is vannak terápiás eljárások (fagyasztás stb), illetve a Hepatitis C is gyógyítható antivirális terápiával, míg a HIV-vel egy életen át együtt kell élni, és ez a nem mindegy. A többit se akarom elkapni, csak azt mondom, hogy nem egy súlycsoport.
2021. jan. 27. 18:34
 3/14 A kérdező kommentje:

Egyébként nem kioktatást kértem. Egy pasi van, akit nagyon kívánok, nem gumi nélkül akarok kiállni az utcasarokra.

Ezért érdekel az, hogy más passzív srácok hogy szokták.

2021. jan. 27. 18:35
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar gumit, akkor mond neki, hogy nem téged keres. Én biztos nem mennék bele, legyen bármennyire is jó pasi.
2021. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Aktívként mondom, hogy utána ha te lennél az egyetlen passzív a világon, akkor sem kellenél már!!!

De úgy dugaton magadat, meg bszod el az életedet, ahogy csak akarod.

2021. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
És te tényleg egy rohadt dugásért kockáztatnád az egészségedet? Ráadásul nem is valami normális pasival, hanem egy önző barommal?
2021. jan. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek, ne csináljatok már úgy, mintha ész nélkül dugatná magát. Teljesen normálisan feltett egy kérdést, ráadásul nem azzal, hogy mindenképp lefekszik vele gumi nélkül, tisztában van a kockázattal és szerintem megerősítést kér, hogy igaza van.


És igen, igazad van, nem érdemes egy alkalmiért kockáztatni. Én is csak gumival engedem, ha másik nem akarja, megköszönöm és keresek mást.

2021. jan. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Hiába kérsz tesztet tőle. Az csak azt mutatja meg, hogy kb. 3 hónappal ezelőtt nem volt HIV-fertőzött. Így eléggé kikerekedik a szemem ha valaki azt hiszi, ha folyamatosan tesztet csináltat az elég védekezés neki.
2021. jan. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A 3 hónap az a maximum. A legtöbb esetben 2-3 héttel a fertőzés után már kimutathatóak az ellenanyagok. Egyébként nemcsak az ellenanyag (antitest) szintet nézik, hanem az antigént is. Az pedig ott van akkor is, mikor a szervezet még nem kezdett el ellenanyagot termelni.
2021. jan. 27. 21:47
 10/14 A kérdező kommentje:
Ez kb olyan, minthogy a terhességi teszt 20 perc után ad eredményt, de a legtöbb esetben (ha terhes a nő, és nem fals pozitív), már 1 perc után megjelenik a második csík is.
2021. jan. 27. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!