Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye nem velem van a baj,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem velem van a baj, hogy ragaszkodom a gumihasználathoz?

Figyelt kérdés

Szakított a párom, de úgy néz ki szexuális kapcsolatot még szeretne. És azt hiszem én is hajlok rá... (tudom, hülyeség, de ez van).

Közöltem vele, hogy csakis gumival lehet, mivel nem tudhatom, hány nővel bújt ágyba. Ki is jelentette, hogy most ki akarja élni magát (szexuális kalandok), mert eddig rajtam kívül csak 1 nő volt az életében szexuális téren és tapasztalatot akar szerezni.

Én most kezdtem egyébként fog.gátlót szedni a közös életünk reményében, de közben szakított :(

A lényeg, hogy megegyeztünk, hogy bármelyikünknek is lenne új párja, szólunk a másiknak. De én nem bízom benne, hogy biztos szólna-e róla, ezért ragaszkodom a gumihoz. Őt viszont ez teljesen meglepte és felháborította, hisz megegyeztünk...

Azért bízom benne, hogy szól róla, mert úgy nem szeretnék vele már semmilyen kapcsolatot. Sajnos engem még mindig érzelmi szálak fűznek hozzá és azt hiszem pont ezt használja ki...Tudom, hogy hülyeséget csinálok, de szeretem. Ő meg azt mondja, nem elképzelhetetlen, hogy újra összejövünk.


2009. febr. 2. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
Ne higgy neki a pasikban nem szabad bízni ilyen téren ha csak gumival csináltátok akor tedle az asztara és ne használd de ha edig nem használtátok akkor minek tök mindegy hogy hány nővel volt hisz nem marad rajta csak élvezd az útólso szexet és agy bele mindent hogy jól emlékez vissza rá és nagyon keményen tedd me az úcsó a lényeg és a faszát nyugotan fogdosd ő meg a melleidet és a vaginádba nyulkájon me az igis az úcsonál
2009. febr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ki volt az előttem válaszoló paraszt, ne foglalkozz vele.

A véleményem: Teljesen igazad van, mondd meg neki, hogy vagy gumiban vagy sehogy. Jogos a félelmed, hogy akárkivel ágyba bújhatott. Nem hiányzik valami betegség vagy fertőzés.

Bár ha engem kérdezel, ne hagyd magad. Annyira nem lehet fontos a szex, hogy emiatt azt mesélje a haveroknak, hogy "dobtam, de azért még meghúzom néha" én nem alacsonyodnék le, szerintem te se tedd! Keress magadnak egy rendes fiút aki szeret és azért akar veled lefeküdni, nem pedig azért, mert kihasznál.

Sok sikert!

21(L)

2009. febr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ajjj Te lány!Te is tudod,hogy rosszul teszed,hogy még lefekszel vele :(

Velem is akart szexet a volt barátom,szerencsére én eltudtam külddeni,mert tudtam ,hogy az csak engem viselne meg lelkileg!Ha nem kellesz neki egészében,akkor nem érdemel meg téged!Sajnos valószinüleg csak hiteget a béküléssel,és csak arra kellesz neki,hogy kielégitsed a testi vágyait!:S

De ha mégis megteszed...igenis ragaszkodj a gumihoz!Örüljön,hogy egyáltalán megkap ezek után,nehogy még ő pattogjon ,hogy hogy kapjon meg...

Szóval ha lefekszel vele,csak óvszerrel,bár sztem jobban tennéd ,ha nemet mondannál mégha nagyon fáj is!

Sok szerencsét :)

Haniel

2009. febr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyet értek az előző hozzászólóval. Ha jól értem, ez most egy nyitott kapcsolat, hogy szinte mindketten bárkivel lehettek, és végül is ott van a fertőzés esélye... szóval okosan tetted, h csak gumival!

Bár őszintén megmondom, h én a helyedben továbblépnék... sok pasi van a világon, biztosan találsz magadnak olyat, aki megérdemel, és nem akarja "kiélni" magát...

2009. febr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Eddig gumival védekeztünk, mivel a tabit csak most kezdtem el szedni, ami még nem is hatott. Szal egyébként is kéne most még mindenképpen gumit használni. Én pedig semmi nyavalyát nem akarok összeszedni, pláne nem, hogy még sosem volt semmi bajom szerencsére.

Amúgy 23 vagyok, ő meg 24.

Sejtem, hogy ezzel hibát követek el...De szeretem, és annyira szeretném visszakapni. Ráadásul neki adtam a szüzességem 1,5 hónapja, 2 hete meg lapátra tett :( De valahol meg reménykedem, hogy mégis működhet újra a kapcsolatunk. Bár van esély rá, hogy csak szédít :( Felnőtt nő vagyok, látom a veszélyeket, ugyanakkor szeretem...és ez elveszi az eszemet úgy látszik.

2009. febr. 2. 21:59
 6/12 anonim válasza:
100%

jaja így így ne alacsonyodj odáig .. ha ezt képes megtenni veled akkor biztos hogy nem szeret. 19/F

.na.pá.

2009. febr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
Csináld úgy, ahogy jól esik. A szex az egy jó dolog.
2009. febr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem esély van rá hogy szédít hanem biztos hogy szédít. Hagyd a srácot és keress egy normálisat :) van még pár belölünk :) f/22
2009. febr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben így nem mennék bele. Más az, ha egyik félnek sincsenek érzelmei, sem kapcsolata, úgy rendben lenne (gumival persze). Ha összejöttök megint, az nem azért lesz mert szexelsz vele, hidd el.
2009. febr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szegényem!!tényeg sajnállak,,de ne add oda magad többet sztem.. igaz h jó dolog a sex de azért ne mindennáron ha jól sejtem akkor nem vmi sokat jártatok mivel 1,5 hónapja történt adolog és ő még azt sem tudta megvárni mig hata gyógyszer ...PARASZT! már bocsvagy nem tom h mennyit várt rád.....

de találsz nála 100x külömebbet!!!!

by:c

2009. febr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!