Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye nem velem van a baj,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem velem van a baj, hogy ragaszkodom a gumihasználathoz?

Figyelt kérdés

Szakított a párom, de úgy néz ki szexuális kapcsolatot még szeretne. És azt hiszem én is hajlok rá... (tudom, hülyeség, de ez van).

Közöltem vele, hogy csakis gumival lehet, mivel nem tudhatom, hány nővel bújt ágyba. Ki is jelentette, hogy most ki akarja élni magát (szexuális kalandok), mert eddig rajtam kívül csak 1 nő volt az életében szexuális téren és tapasztalatot akar szerezni.

Én most kezdtem egyébként fog.gátlót szedni a közös életünk reményében, de közben szakított :(

A lényeg, hogy megegyeztünk, hogy bármelyikünknek is lenne új párja, szólunk a másiknak. De én nem bízom benne, hogy biztos szólna-e róla, ezért ragaszkodom a gumihoz. Őt viszont ez teljesen meglepte és felháborította, hisz megegyeztünk...

Azért bízom benne, hogy szól róla, mert úgy nem szeretnék vele már semmilyen kapcsolatot. Sajnos engem még mindig érzelmi szálak fűznek hozzá és azt hiszem pont ezt használja ki...Tudom, hogy hülyeséget csinálok, de szeretem. Ő meg azt mondja, nem elképzelhetetlen, hogy újra összejövünk.


2009. febr. 2. 21:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Már 4 hónapja jártunk, amikor megtörtént a dolog. Mondjuk távkapcsolat volt, legtöbbször heti 1 talival. Szerencsés esetben 2-3 napot is együtt tudtunk tölteni, de sokszor még 24 óra sem volt.
2009. febr. 3. 15:23
 12/12 anonim ***** válasza:
ez egy paraszt, te pedig eszköz vagy. legyen benne több női méltóság, FOGSZ találni normálisat, ne aggódj!!
2009. febr. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!