Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A pasiknak "vérükben van" a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak "vérükben van" a gumihasználat vagy tanulást igényel?

Figyelt kérdés

A barátom szűz és hamarosan a tettek mezejére lépünk. :) Mire számíthatok, menni fog a gumi-használata? Gáz, ha adok neki pár darabot, hogy próbálgassa? Vagy azért alapból eszükbe jut az akció előtt nyugalomban kipróbálni?

Az a helyzet, hogy kicsit félek, hogy gondok lesznek, mennyire bízhatom rá magam, hogy helyesen fel tudja helyezni. Igaz, szerencsére gyógyszert szedek, de váltanom kell majd, ezért jól oda kéne figyelni. Tudom, elméletileg folyamatos a védelem váltáskor is, de éppen 3-an születtünk a családban gyógyszerváltás miatt, szal abszolút nem bízom benne. Előző kapcsolatomban a páromnak volt már gyakorlata benne, így nyugodt szívvel bíztam rá magam. Most viszont kicsit aggódom.


2009. máj. 21. 09:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem genetikus, de egy csőre egy műanyag darabot rá lehet húzni, kivéve ha rossz a mérete, vagy ha nem izgattad föl eléggé, allergiás rá vagy satöbbisatöbbi...


Amúgy mi lenne, ha ezt vele beszélnéd meg?

2009. máj. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azon vagyok, csak épp érdekelt, mi a jellemző általában és hogy mennyire gáz, ha megkérem, hogy gyakoroljon, mivel soha nem volt nővel, gyanítom nem is foglalkozott vele, hogy ismerkedjen a gumi használattal.
2009. máj. 21. 09:31
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
egyet értek
2009. máj. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha szüz is biztos maszturbált már szerintem nem lessz gond az ovszer használata!!!vagy ügyetlen?
2009. máj. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Masztizni szokott, de hogy gumit próbált-e, nem tudom. Amúgy igen, ügyetlennek tűnik... Sokszor még a csiklómat sem találja...
2009. máj. 21. 09:36
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már jóval az elsö alkalom elött kitanulmányoztam, szerintem ezzel ö is így lehet. De, ha tapasztaltabb vagy nála, akkor húzd fel neki Te magad, roppant izgató tud lenni, ha egy lány ilyen helyzetben a tettek mezejére lép.:) A dolog elönye, hogy ha véletlenül rosszul ismerte a technikát, akkor megtanulja a helyeset a "szemléltetö oktatáson" keresztül. Ha Te sem vagy biztos benne, hogy jól csinálod, irány a net, tele van a helyes használatáról szóló anyaggal, megtanulni, majd az alkalmas pillanatban lekúszol kényeztetni picit, és eközben kezébe adod a gumit, hogy bújjon bele ö maga. Ennek elönye, hogy elsö sorból ellenörizheted, hogy jól csinálja-e, és szerintem még neki is tetszeni fog, ahogyan kuksolod a müveletet.:)
2009. máj. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, ezt a problémát ketten, együttes erővel meg tudjátok oldani!
2009. máj. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
van a dobozban képregény hogy kell felhelyezni.
2009. máj. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hali


És mi lenne ha te tennéd fel neki? :D:D

Nem is "csalodsz", és ő is megérzi, hogy hogy is kell ezt csinálni.

Az első elött én is begyakoroltam,hogy hogy is kell, de nagyon meglepödtem ammikor az akkori barátnőm kivette a kezemből, és ő tette fel, szépen, lassan, erotikusan.

Iszonyatosan jó érzés volt.

Probáljátok ki.


Krisz

2009. máj. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem kell sok gyakorlás hozzá, én sohasem próbáltam ki az első alkalom előtt, és simán ment. Segíts neki felhúzni, de ne úgy, hogy felhúzod neki, hanem hogy ketten együtt... érted :)
2009. máj. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!