Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túlreagálom vagy nekem van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom vagy nekem van igazam (gumihasználat)?

Figyelt kérdés
A barátom előttem nagykanállal falta az életet, 100 körüli lánnyal volt együtt. Emiatt én szeretném azt, hogy sz.pás esetén is tegyen a farkára gumit addig, ameddig el nem ment std-szűrésre. Szerinte túlzottan aggodalmaskodom és eddig minden csaj natúran csinálta neki, ilyen maximum a prostiknál van.

2020. jún. 19. 15:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Nem minden csaj gumival szexel, ezt azért tisztázzuk.


Ha tényleg falta az életet akkor nem árt a teszt alapvetően. Gondolom fél az eredményétől.

2020. jún. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mivel nem akarok gyereket, sem hormonbombát szedni,így punciba mindenképp marad a gumi, negatív teszt esetén orálnál nem szeretnék használni én sem.
2020. jún. 19. 15:19
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. 100 az rengeteg! Prostikhoz járt az biztos?
2020. jún. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp menjen el tesztelni, ez természetes ha aggódsz
2020. jún. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem, prostinál sosem volt, csak jól néz ki és ki is használta az adottságait.
2020. jún. 19. 15:27
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem reagálod túl, van végülis alapja aggódásodnak!

Azt viszont remélem tudod, hogy te is csak egy vagy a sorban a többi közül neki ;)

2020. jún. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mostanra nőtt be a feje lágya, komoly kapcsolatot akar, nem lennék egy a sok közül.
2020. jún. 19. 15:55
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Oszd el kettővel amit bevallott számot, bár még így sem kevés.

Egyébként nem reagálod túl, teljesen rendben van, ha te csak azzal akarod ÉS még azt is megmondtad neki, hogy ha hoz egy friss orvosit akkor mehet a nélkül is.

Ha a pasid ezen szívja a fogát akkor nem akar tőled sem mást mint hogy 101. strigula legyél neki.

2020. jún. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Szexeltünk már, de a fent említettek miatt orált csak kézzel csináltam neki. Mondtam neki, hogy nagyon szívesen elkísérem a vérvételre, sőt mivel én szorgalmazom, ezért ki is fizetem neki az árát (25 ezer Ft a komplex csomag ott, ahova én járok orvoshoz), ha csak ez tartaná vissza.
2020. jún. 19. 16:06
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl egyáltalán, kicsapongó életet élőknél minimum hogy rendszeresen tesztet csináltat az ember. Az pedig hogy te ki is fizetnéd neki szimplán a te jóindulatod.
2020. jún. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!