Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet, hogy egyszerűen nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy egyszerűen nem vagyok az esete senkinek?

Figyelt kérdés

Első sorban aktív, esetleg uni srácoknak szól a kérdés.


Alapvetően nem az a kérdés, hogy jól nézek-e ki, mert sok visszajelzést kapok, hogy igen. Persze nem vagyok modellszépség, de igényes vagyok, jó megjelenésű stb. Viszont valahogy a fiúk körében nagyon nincsen sikerem. Talán az aranyos a legjobb szó rám, vékony a testalkatom, 19 vagyok, de fiatalabbnak tűnök, inkább kisfiús, mint férfias.


Ez a típus nem jön be senkinek?



2020. nov. 27. 08:01
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
95%

Azért menő, ahogy az egyik válaszoló az "írj rám mert az esetem vagy."-tól eljutott az "írj rám, mert egyedül én tudnálak igazán szeretni"-ig bármiféle átmenet nélkül XD


'Welcome to simp nation'

2020. nov. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:

30-as: igen ez logikus lenne, de én nem állítom, hogy annyira nagyon nagyon jól néznék ki, hogy ez az eset fennálljon. Az alkat amit leírtam persze illik rám, igényes vagyok, sok pozitív visszajelzést kapok stb. De azért nem mozgok modell kategóriákban :D


Látom a többiek részéről nagyon elszabadultak az érzelmek :D Aki privátban ír normálisan annak persze hogy válaszolok, de ha itt a sok aktív pasi sorban áll, akkor tessék kezdeményezni XD

2020. nov. 27. 14:58
 33/51 anonim ***** válasza:
87%
A kedves kérdezőt most hagyjuk kicsit magára és a többi aktivnak: valahol meg kell küzdenünk, de gyorsan, mert ilyen aranyos srácért ez a minimum!
2020. nov. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
90%
Én kivárom, amíg lecseng a levélroham. Úgy fogok berobbanni a vihar utáni csendbe, mint Parisz, csodakönnyű habtestemmel.
2020. nov. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén csodálkozom, hogy ilyenek is lehetnek ezen a vacak oldalon?! Hát, ha ezt a Srác hozta elő mindenkiből, akkor tényleg egy csoda lehet!!! ♥️
2020. nov. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kis fekete szívet kell rakni? Az jelent valamit? :D
2020. nov. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 A kérdező kommentje:
Még én se dolgoztam fel az egészet... :D Teljesen meg vagyok döbbenve, a jó értelemben véve <3
2020. nov. 27. 18:20
 38/51 anonim ***** válasza:
95%
Látod, jó társaságba kerültél. De ez Miattad van ám! 😉
2020. nov. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
17%

Sajnálatos módon lemaradtatok erről a lehetőségről.


Ugyanis a kérdezőnek éppen most adtam át neki az eljegyzési gyűrűt, és már a nászutunkat tervezzük.


Kérlek keressetek más férjet magatoknak!

2020. nov. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
75%
Rendben :\
2020. nov. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!