Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet, hogy egyszerűen nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy egyszerűen nem vagyok az esete senkinek?

Figyelt kérdés

Első sorban aktív, esetleg uni srácoknak szól a kérdés.


Alapvetően nem az a kérdés, hogy jól nézek-e ki, mert sok visszajelzést kapok, hogy igen. Persze nem vagyok modellszépség, de igényes vagyok, jó megjelenésű stb. Viszont valahogy a fiúk körében nagyon nincsen sikerem. Talán az aranyos a legjobb szó rám, vékony a testalkatom, 19 vagyok, de fiatalabbnak tűnök, inkább kisfiús, mint férfias.


Ez a típus nem jön be senkinek?



2020. nov. 27. 08:01
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akár bejöhet.
2020. nov. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
91%
Bejövős. <3
2020. nov. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így kép nélkül elég nehéz megmondani. Ha gondolod dobj képet magadról, és mondhatok véleményt.
2020. nov. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
89%
Pont az ilyen testalkat és amit leírtál az álma sok aktívnak. Nem hiszem hogy nem lennél sexis.
2020. nov. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon is bejöhetne. Csak a sok kamus miatt pl. már én sem keresek senkit sem. Sajnálom.
2020. nov. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl bejön ez az alkat.
2020. nov. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%
Lehet túl "lányos" vagy? Amennyire én látom nem mindegy, hogy valaki "kisfiús" vagy "lányos", ha ez érthető. Másrészt nem lehet, hogy sokaknak bejössz, csak az ő vonzalmukat nem viszonzod és ezért őket nem számolod bele?
2020. nov. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont az ilyen srácok jönnek be :)
2020. nov. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

7: értem mire gondolsz, de nem hiszem, hogy lányos lennék. Inkább tényleg a kisfiús a legjobb jelző saját és mások véleménye alapján is. Lehet, hogy sokaknak bejövök, de azt akkor ügyesen titkolják. Én nem vagyok túl kezdeményező típus, de legalább nyitott, szóval szerintem nem tűnök olyannak akinél ne merne az ember próbálkozni, kezdeményezni. Mégsem lép senki felém


Ha tényleg ennyi mindenkinek ez az esete, akkor mit csinálhatok rosszul? Vagy ti, akik szerint az ilyen típusú fiúk vonzóak, mit várnátok, mit tegyen egy ilyen srác? Kinek kell kezdeményezni, milyen jelre, visszajelzésre vártok?

2020. nov. 27. 10:50
 10/51 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem nagyon egyszerű a dolog. Kamus vagy csak és húzod a többieket. Ennyi. 😁
2020. nov. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!