Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet, hogy egyszerűen nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy egyszerűen nem vagyok az esete senkinek?

Figyelt kérdés

Első sorban aktív, esetleg uni srácoknak szól a kérdés.


Alapvetően nem az a kérdés, hogy jól nézek-e ki, mert sok visszajelzést kapok, hogy igen. Persze nem vagyok modellszépség, de igényes vagyok, jó megjelenésű stb. Viszont valahogy a fiúk körében nagyon nincsen sikerem. Talán az aranyos a legjobb szó rám, vékony a testalkatom, 19 vagyok, de fiatalabbnak tűnök, inkább kisfiús, mint férfias.


Ez a típus nem jön be senkinek?



2020. nov. 27. 08:01
1 2 3 4 5 6
 21/51 kovpet ***** válasza:
95%

"Mik azok a tipikus hibák, ami baj lehet?"


Pl hogy nem tudok arról, hogy létezel, nem ismerlek és sosem találkozunk az életben. Ez szokott a fő hiba lenni :)

2020. nov. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
88%

A vékony (fiatal) srácok mindig "esztétikusabbak", mint a kövérek, de nyilván ízlés kérdése, és akkor most ne keverjük ide a sportosan izmos testalkatot, ami általában az idealizált kép. Ha emellé egy helyes arc is társul, őszintén nem értem, hol a probléma, kérdező ;)

Hosszú idő óta először ma volt egy kis dolgom és bkv-znom kellett, hát tényleg baromi nehéz maszk+kapucni, na meg a nagykabát kombó mögött bármiféle kontaktot teremteni, néha azt sem tudtam eldönteni, hogy hasonló vékony srácot látok, mint te, vagy lehet egy csaj van a ruha alatt :D

Szerintem esélyesebben ismerkedni neten keresztül most, mint élőben, legalább dumáltok kicsit, képcsere (lehetőleg olyan, ami fedi a nagy valóságot), aztán mehet a személyes tali, ha itt az ideje.

2020. nov. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
82%
Bár találkozhatnék ilyen sráccal!!! De hát Pesten nem vagyok sajnos.
2020. nov. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
4%
Szia, légyszi küldj valami képet magadról privátban, mert az esetem vagy !!!
2020. nov. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
95%
Na de #24, így működik ez? Miféle jogtalan előnyre akarsz szert tenni? Itt vagyunk 20-an, akik arra várnak, hogy írjon, erre így kielőzöl mindenkit, egy ilyen snassz egysorossal? :DD
2020. nov. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
15%

#24-es vagyok. Akkor írok hozzá több sort is:


Kedves kérdező. Nagyon szeretnélek megismerni téged, biztos csodálatosan szép srác vagy. Nagyon sok mindent eltudnék veled képzelni, de leginkább a közös jövőnket. A leírtak alapján 100%-ig az esetem vagy, és azért válassz engem a többi jelentkezővel ellentétben, mert egyedül én tudnálak szeretni téged őszintén!


Köszönöm szépen,


Üdvözlettel:

a jövőbeli társad/férjed

2020. nov. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 kovpet ***** válasza:
93%

De miért nem privátban írsz neki, ahogy minden rendes ember? :)

(Nem, én nem vagyok rendes ember.)

2020. nov. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
100%
Na, ne már, itt mosolygok reggel óta Neki! ♥️
2020. nov. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
35%

26-os vagyok, a kérdező jövőbeli társa/férje


Rendben, akkor írok neki privátot is, köszönöm a tanácsodat.


Kérdezőnek üzenem: szeretlek ♥️♥️♥️

2020. nov. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként, ha annyira jól nézel ki, mint állítod akkor az is lehet, hogy egyszerűen nem mernek nyitni feléd, mert úgy vannak vele, biztosan elutasítanád őket. Amire hát van esély, mert miért is ne válogatna egy helyes srác.
2020. nov. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!