Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan lányról aki sajnos fiútestbe született és a mai napig úgy él? Imádom még a szexi latex,lakk és egyéb testrefeszülős,fényes ruceekat,csak sajnos még nincsen.

Figyelt kérdés

Szeretném majd megkezdeni külsőleg is az átalakulást.


Trollok reakcióiból és gúnyolódó,megalázó válaszokat köszi szépen nem kérek.



#homoszexualitás #Latex,lakk,pvc #Leggings,catsuit
2020. máj. 15. 09:53
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

De vannak,ahogyan lánytestbe született fiúk is.


Az orvosi megnevezése: Transznemű.

2020. máj. 16. 21:37
 32/35 anonim ***** válasza:
4%
Ez inkább pszihés probléma. Nem fizikai. Nem léteznek.
2020. máj. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
96%
Engemet már gyerekkorom óta izgattak a magassarkú cipők,csizmák és feszülős lakk v latex cuccok és miután elkölöztem otthonról utána tudtam kiélni ezen vágyaimat rendeletem netről és miután felvettem őket sokkal jobban éreztem magam. Szóval a kérdésedre válaszolva nem tartom elítélendőnek szerintem teljesen normális hogy ezek izgatnak tudom nehéz ezeket otthon szülőkkel együtt élve kiélni de csak annyit tudok mondani ha eljön az idő és a lehetőség és sikerül szerezned ilyen cuccokat amikor már nem laksz otthon és a saját urad leszel utána jobb lesz és élvezni fogod.
2020. máj. 17. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

34/34# köszi,igen ezt tervezem.

Aliban,egyedül végre úgy élhetek ahogyan eddig akartam csajszeeként.

2020. máj. 17. 11:12
 35/35 anonim ***** válasza:
91%

"Rontja erősen a közmorált. A kultúrát. A sok tetű hommancs miatt van az, ha az embernek épp nincs nője két hétig, rögtön lebuzázzák."

Szerezz nőt aztán akkor majd nem bu*iznak le. A sikertelenségedért nem a melegek a hibásak, csak te. Ahelyett, hogy osztod az észt inkább keress barátnőt. (jah, és csak zárójelben. Ha a "sok tetű hommancs"-nak nem kellene bujkálnia a párjával akkor téged senki sem nézne annak, max szinglinek. Mert tudnák, hogy ha meleg lennél akkor a pasiddal mászkálnál. Csak mondom.)

2020. máj. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!