Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan lányról aki sajnos fiútestbe született és a mai napig úgy él? Imádom még a szexi latex,lakk és egyéb testrefeszülős,fényes ruceekat,csak sajnos még nincsen.

Figyelt kérdés

Szeretném majd megkezdeni külsőleg is az átalakulást.


Trollok reakcióiból és gúnyolódó,megalázó válaszokat köszi szépen nem kérek.



#homoszexualitás #Latex,lakk,pvc #Leggings,catsuit
2020. máj. 15. 09:53
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó! És pont ezért jöttél a hommancs kategóriába kérdésekre válaszolni, mi? A transzszexuális és hommancs(meleg) közt azért van különbség. Nem értem, hogyan rontja a kultúrát ez a jelenség. A melegeket okolni azért, hogy nincs csajod, a saját életképtelenséged bizonyítéka. 28/hommancs
2020. máj. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Erről írtam tegnap hogy a magyar társadalom jelentős része merev,prűd,hozzáteszem még bunkó is.

Jó páran vannak akik nem értik meg milyen az amikor a nem megfelelő testbe születik valaki.

Ekkor jönnek a bunkó támadások.

Érdekes az értelmesebb,fejlettebb társadalmakban ezt tolerálják,elfogadják,csak a mi merev,rosszindulatú,fröcsögő,bunkó (tisztelet a kevés kivételnek) társadalmunk nem fogadja el sajnos.

2020. máj. 16. 09:37
 23/35 A kérdező kommentje:

Mellesleg,kedves #20-as, a közmorált,a kultúrát a merevség,csőlátás sokkal jobban rontja minthogy ha valaki meleg,vagy transznemű.

Rengeteg meleg művész volt már az ókori görög/római civilizációkban,a modern kultúrában meg pláne.


Az hogy én transznemű vagyok és még jó páran az sem a közmorált,sem a kultúrát nem rombolja.

2020. máj. 16. 09:49
 24/35 anonim ***** válasza:
3%
Nem lenne egyszerűbb egy elmeorvoshoz fordulnod, mint sebészhez? Ilyen nem létezik hogy rossz testbe születtél köcsög. Amibe születtél, olyan vagy.
2020. máj. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

#24: Először is nem vagyok köcsög.

Másodszor,pont a pszichológus+a pszichiáter állapítja meg a transzneműséget,úgyhogy ezt benézted.

2020. máj. 16. 13:22
 26/35 A kérdező kommentje:
Kiirtam a kérdésemnél hogy megalázó válaszokra nem vagyok kíváncsi.
2020. máj. 16. 13:44
 27/35 anonim ***** válasza:
4%
Ez visszafogott válasz volt. Ezek a tények.
2020. máj. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
3%
Reggelente amikor felébredsz nem áll fel a farkad? Mert ha feláll akkor nehéz lehet nőnek képzelni magad. Ha meg nem, akkor impotens vagy. Urulógus.
2020. máj. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
96%

26/29

Ha undorodsz a melegektől, miért nézed ezt a kategóriát?

Szándékosan keresed a társaságukat.

Szerintem te is elmehetnél egy dühkezelés levezetésre. A szexhiány is okoz rengeteg sresszt, amit másokon próbálsz levezetni.

2020. máj. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
3%
Az a véleményem, hogy nem léteznek fiú testbe született lányok. Mert ha a nagyanyámnak pöcse lett volna, ő lett volna a nagyapám.
2020. máj. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!