Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan lányról aki sajnos fiútestbe született és a mai napig úgy él? Imádom még a szexi latex,lakk és egyéb testrefeszülős,fényes ruceekat,csak sajnos még nincsen.

Figyelt kérdés

Szeretném majd megkezdeni külsőleg is az átalakulást.


Trollok reakcióiból és gúnyolódó,megalázó válaszokat köszi szépen nem kérek.



#homoszexualitás #Latex,lakk,pvc #Leggings,catsuit
2020. máj. 15. 09:53
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
15%

betegesnek tartom ezt a fajta gondolkodást, korcsosult lelki világnak

de ez az ő élete, ő test, ha másnak nem árt vele, akkor azt csinál amit akar

viszont fogadja el, hogy sokaknak nem kell műtét után, mint "nő"

tehát ez olyan dolog, hogy tudni kell mik a korlátai, persze összejöhet minden, csak ne várja el másoktól, hogy ugyanúgy tekintsenek rá, mint egy valódi nőre

2020. máj. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
86%
Azt gondolom, hogy menjek pszichológushoz, hogy megállapítsa, hogy nemi diszfóriás, vagy csak egy unatkozó tini. Ha az elobbi, akkor mehet a nemváltás folyamata. Szakvélemény nékul nem fogadom el ezt a férfi testbe szuletett izét. A latex és társai pedig preferencia, a kettonek semmi koze egymáshoz. Felolem csinálja, csak ne lássam, ne tolja a képembe, és az istenért se reklámozza. 28/f
2020. máj. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

#2: Nem vagyok unatkozó tini,viszont tényleg megyek majd pszichológushoz,pszichiáterhez,mert nekik ki kell adniuk egy igazolást H belül tényleg csajszee vok.

Mondjuk ez biztos és tudom hogy ki is fogják adni.

2020. máj. 15. 10:27
 4/35 anonim ***** válasza:
59%
Én nagyon szeretnék ilyen lánnyal kapcsolatot. Meleg vagyok, de ebben a helyzetben - akár a műtét után is - nagyon szimpatikus lenne.
2020. máj. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
63%

Megsértődsz rajtam, de ettől még férfi vagy, csak a nemi identitásod női. Szakvélemény mindenképpen kell a beavatkozás előtt.

A latex, bőr stb. ruciknak meg semmi köze a nemi identitáshoz, azok egyszerű preferenciák, a teljesen heterok között is van akik szeretik és izgatja őket (ld. fétisek, BDSM).

2020. máj. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
#5 nem sértődöttem meg nyugee :))
2020. máj. 15. 12:45
 7/35 anonim ***** válasza:
84%
Nincs véleményem. Nem az én dolgom. Ha attól leszel boldog csináld.
2020. máj. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
82%

Most ezt társkeresés miatt írtad ki, igaz?

Melyik lány látod te az utcán latex lakban?

2020. máj. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
8# láttam már úgy csajszeet az utcán.
2020. máj. 15. 13:27
 10/35 anonim ***** válasza:
3%
Az nem véletlen este volt és egy transzit láttál, vagy egy útszéli olcsó kát?
2020. máj. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!