Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mit gondoltok a beontésröl?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok a beontésröl? Sajnos passzív vagyok és nagyon undorodom a beontéstol.

Figyelt kérdés

Ez miatt fontolóra veszem az aktív szerepre váltást egyáltalán nem vonz...

De kipróbálom milyen.

18/f



2020. jan. 21. 20:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az más téma de én most nem erre vagyok kíváncsi.
2020. jan. 21. 20:11
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Undorodsz vagy sem, ha nem is komplett beöntést csinálsz, azért előtte az anális higiéniára adj (análzuhany). Aktív v. passzív meg nem ezért lesz valaki, hanem mert eleve az a "szerepkör" vonzza.
2020. jan. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem azért lesz de én annyira undorítónak találom hogy inkább ki próbálom az aktív szerepet és ha tetszik akkor úgy maradok ennyi...
2020. jan. 21. 21:35
 4/12 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
De miért undorodsz tőle? Nem lesz semmi "olyan" csak te leszel belül tiszta.
2020. jan. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Én nem vagyok "lelkivilágomat tekintve" passzív, és tökéletesen meg tudom érteni, hogy az ilyesmi mennyire undorító és rettenetes számodra... Figyelj (ma még) nem nagyon van hangja ennek, mégis tudom, mert rengeteg újabb és újabb jelét látom, hogy bizony sokaknak nem ez a sěggberakósdi az életük vágya, egyik oldalról sem, hiába uralták el bizonyos meleg rétegek kötelező érvényűen ezt a nézetet. Kismillió alternatív szexuális vágy, mód, fétis, élvezet létezik, egészen az érzelmileg homoszexuális, amúgy meg teljesen aszexuális emberekig. Tudom, hogy ezzel tovább szűkíti az ember az esélyeit, de az se jó, hogy olyan szituációkba kényszeríted magad (többségi nyomásra), ami neked nem jó, nem belülről jön. Amit magadtól nem akarnál, meg ami nem te vagy. Ahogy egyszer minden melegnek ki kellett lépni abból, hogy ő nem heteró, ugyanúgy ki tudsz lépni abból, hogy te nem pont arra a szexformára vágysz, mint mások. Gondolj bele, mások élvezetből csinálják, rajtad meg látszik, hogy csak megfelelési kényszerből rakatnád magad. Ne!
2020. jan. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igazad van de ki az aki sex mentes kapcsolatot keres? Jó vannak asexualisok sajnos én nem vagyok az.. bárcsak az lennék..

De viszont hiába vagyok passzív undorító a beontés gondolata sőt vannak erre kifejlesztett anál tisztítók de attól is irtózok..

Ezért is döntöttem úgy hogy magamra erőltettem a aktív oldalt..

Csak meg tetszik valamikor...

Utálok meleg lenni undorító ami ezzel jár..

2020. jan. 22. 02:06
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Az "5" -ös válaszoló végre egy emberi hangon írt válaszban kifejtette,hogy a meleg világ is elvárások és kényszerek miatt olyan, amilyen. Legalábbis részben.

Egy barátomat,minden érzelem és érzékiség ellenére azért hagyta el a barátja, bő egy év után,mert nem volt hajlandó a passzív szerepre.

Hát akkor én is elmondom, hogy három párkapcsolatom volt,de egyikben sem volt anális dolog.Pedig én aktív vagyok egyébként,de éppenúgy nem igénylem,ahogyan egyik párom sem igényelte passzívként.

Szerencsére párjaim és én is olyan szexuális kultúrával rendelkeztunk, olyan szereteten alapuló élvezeteket adtunk,mindenféle fétis,segédeszköz, vagy egyéb mentesen, hogy testiségben ezt csak kívánhatom mindenkinek.

Na most akkor mi van?

Csak a s.....be k....i van? Ezen áll vagy bukik minden ?

Ha a többségnek volna szexuális kultúrája,igénye a minőségi előjátékra,pettingre, és az utójátékra, sok gyengédséggel,kedveskedéssel,akkor akik kényszerből mennek bele anális dolgokba,nem éreznék azt nyűgnek, vagy gusztustalannak.

Nem azt mondom,hogy az anált ki kell hagyni, aki szereti,csinálja. De annak is a mikéntjén lehetne javítani.

De azért aktívnak lenni,mert utálatos a beöntés,egy kényszer és rontja a szeretkezés minőségét.

Már ha egyáltalán szeretkezés és nem d...s,tíz perc alatt.


Persze a minőséget random egymásra ugrásban, szexrandikban nem lehet és nem is kell elvárni.

2020. jan. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%

Én aktívként nem várom el, hogy a párom beöntést végezzen. Csináljuk és ha eljutunk oda, abszolút nem tényező, hogy csinált-e beöntést. - ez is csak egy társadalmi elvárás. -

Sőt az még lehangolóbb amikor szex közben elugrik beöntést csinálni.

Mellesleg a végbélben alapjában nincsen "termék", és ha mégis akkor kimosástól függetlenül is lehet.

Ha csinálsz valamit vállald a vele járó elemeket is.

2020. jan. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Állj lassíts és nyugi... (komolyan elgondolkodtató hogy a szexualitást be kellene venni a tantervbe és nem a hogyan készül a gyerek szinten)

Szóval első körben el kellene fogadnod önmagad. Süt a soraidból hogy ez még nem megy igazán, ezért merült fel hogy magadra kényszeríts egy olyan szerepet ami nem vagy.

Másik a szexualitás függetlenūl az irányultságtól nem csak a dugásból áll. (heteroként mondom) annyiféle módon lehet örömet szerezni egymásnak. (nem szedhetek bogyót, szerinted termékeny napokon csak nézegetem a párom?)

Ma valahogy a fiataloknál kimarad a petting fogalma. Ott van az orális szex, össze bújás, simogatás, egymáshoz dörzsölés (tudtommal ti fiúk is alkottok ilyeneket 😏) nem beszélve a többi élvezetes játékról, helyszínről stb. Senkinek nem kell beraknia sehova mégis lehet minőségi szexuális élet.

Vegyünk például 2 srácot, megismerkednek, kölcsönös az összhang jön a "rózsaszín köd" eljön az ágybabújás hupsz mindketten aktívak. Most ezért szakítsanak? A lókukacot. Fellehet fedezni más erogén zónákat jó móka megtalálni mitől sóhajtozik a párunk, a francia is feldobható (pl mèzzel amíg a kedves letisztogatja külön pluszpont ha alapos munkát vègez mert ragad mint a fene és még nevetésre is okot ad)

Humor az ágyban eszméletlenül fontos, hogy együtt nevessetek ha valami félresiklik. Előfordul.

Jah hogy ehez több kell mint egy kósza numera? Sebaj legalább később nyugodtan elmondhatod hogy te megválogattad kivel és nem lettèl mindenki hìmringyója. Sokan nyafognak itt hogy milyen jó lenne olyan pasi akinek nem csak az kell. Miért ne lehetnèl te olyan "álompasi"?

A többit meg az idő megválaszolja. Ha fülig szerelmes leszel a pillanat hevében le fogsz tojni mindent, csak végre legyen a tiéd akit szeretsz.

Szerintem sokan odáig lennének egy olyan srácért aki nem rakja szét automatikusan és vannak elvárásai emberileg. Ha meg nem akarsz anált akkor nem akarsz a párodnak is tiszteletben kellene tartania a döntéseidet. Jogod van dönteni, felesleges magadra kényszeríteni külső elvárásokat.

2020. jan. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak nagyon nagy igaza van. Egy kis kiegészítés,évek tapasztalata alapján: aki azon nyafog,hogy miért csak a szex a fontos, miért nincs normális férfi,nos, azok a legnagyobb lepedőakrobaták, ha normálisan szeretne vele ismerkedni valaki,akkor eltűnik,mert ugye a farok, az izom,stb.

Nyafogók..megérdemlitek,hogy azt kapjátok,amit !

2020. jan. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!