Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mit gondoltok a beontésröl?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok a beontésröl? Sajnos passzív vagyok és nagyon undorodom a beontéstol.

Figyelt kérdés

Ez miatt fontolóra veszem az aktív szerepre váltást egyáltalán nem vonz...

De kipróbálom milyen.

18/f



2020. jan. 21. 20:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászólás..

Ha jól értelmezem azt írod hogy egy normális meleget hanyagolom és egy idő után eltűnok rosszul hiszed... Pont fordítva van ok tűnnek el nem én.... Amint érzékelik hogy nekem nem a szex a fő cél és nem nagyon izgat a szex el is tűnnek....

Persze egy ember volt akivel olyan mély érzelmeket tápláltunk egymás iránt hogy alig tudta el felejteni...

Meg lehetett volna oldani hogy találkozunk csak 300 km lakik tőlem...

Elég nehéz lett volna úgy találkozni feltűnés mentesen hogy egyikönk anya/apja ne kezdjen el gyanakodni...

Hogy miért mentem én el idáig..

2020. jan. 22. 14:31
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

#10-es a #9-es vagyok, tapasztalatom hetero nőként sajnos nem lehet a tèmában. Én a külső szemlélő vagyok, egy regènygyerekhez gyűjtöttem anyagot csak valahogy itt ragadtam.

Saját megfigyelésem hogy sokan szeretnék ha összejönne a nagy Ő, de valamiért elfelejtenek küzdeni érte. Pedig az alap kapcsolat dinamika gyakorlatilag ugyanaz mindegyik nemi irányultságnál. Mindenki vágyik a biztonságos közös kuckóra valakivel, de a fene se érti miért hiszik azt hogy nem èrdemlik meg. Ebből jön a bizonytalanság majd bebizonyítom mekkora pasi vagyok elven mindenkit igyekszik levadászni. Sérült naiv fiatalokat hagyva maga mögött akik utána nem elég, hogy egy csomó tapló nem elfogadó embertől nyelik a békát de még az a pici hit is eltűnik hogy többet érdemel egy strigulánál. Ezért ő is pontosan másolni kezdi amit tapasztalt és a kör bezárult.

A minap a twitteren az egyik ilyen össze tört online ismerősöm posztolt ki egy képet. Végre párra lelt, de amit addig benyelt senkinek sem kívánom. (persze mi az online haverok gyors öröm ünnepet csaptunk 😉 megérdemli hogy boldog legyen )

Kíváncsi lennék hogy mikor tűnik el a srácokból a tartás, a becsület az egyenesség? Miért hiszi azt sok hogy minél többet szexel annál inkább pasi? Nem a hódítástól férfi a férfi és nem az ízlésétől. A döntèseitől válik azzá. "Tökig sminkben " is férfinak tekintek vkit aki ismeri a tiszteletet és a becsületet. A kérdezőnek sem lenne ezzel gondja hiszen szeretve szeretne lenni, az meg hogy az ágyban mi vonza másik tèszta egy igazi fèrfi párral nem kellene ezen agyalnia.

Vagy most én látom rosszul?

2020. jan. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!