Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha csak nagyon kevés kérdést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak nagyon kevés kérdést tesz fel velem kapcsolatban a srác, akivel randizgatok, az mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Találkoztunk már párszor, neten is beszélünk kb. egy hónapja, de a kérdések 90 százalékát én teszem fel. Ha tesz is fel valamilyent, az is inkább csak olyan, hogy milyen volt a hetem, mit tervezek majd csinálni, de nem tűnik úgy, mintha meg szeretne ismerni engem komolyabban (én többnyire csak olyan kérdéseket teszek fel neki, amivel a személyiségére látok rá). Magáról viszont nagyon-nagyon szeret beszélni, elég hosszasan, mintha önmaga jobban érdekelné, mint én. És nem tudom, hogy azért beszélget-e még velem, mert lehetősége van beszélnie magáról, vagy csak nála máshogy működik az ismerkedés és majd egyszer ő is érdeklődőbb lesz, csak az én elvárásaim nagyok pillanatnyilag.
2020. márc. 21. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti amit tudsz: kicsit egoista, nárcisztikus, önző típusú személyiséggel rendelkezik, aki azt gondolja saját maga körül forog a világ. Pont mit a viccben "ó már 2 órája beszélünk, csak rólam volt szó, de már kíváncsi vagyok a te véleményedre is, mit szólsz az új autómhoz?".

Az ilyen típusú ember nem beszél, hanem kinyilatkoztat, saját magát úgy kb. a világ közepére helyezi, nem éppen a tolerancia és a megértés, más álláspontjának az elfogadása az erőssége. Prezentálja magát és csodálatot vár el a hallgatóságtól - az meg most te vagy.

2020. márc. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: nem biztos. Én pl. olyan családból származok, ahol a privát szféra tisztelete nagyon fontos dolog. Nálunk senki sem vájkál más életében. Én nálam is kialakult az, hogy ha valaki elmond magától valamit, azt meghallgatom, elmondom a véleményem stb., de kérdezősködni ritkán szoktam. Ha valaki elmond magától valamit, az oké, ha nem mondja el, akkor meg nem tartozik rám. Majd elmondja, ha akarja.


Emiatt én is megkaptam már, hogy érdektelen vagyok, meg hideg, pedig ez nem igaz, nagyon is érdekel a másik.


Szóval nem mindig önközpontúság áll a háttérben.

2020. márc. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk ugyan igy van a baratommal. Mikor megismertem az elso randink 6 oras volt... vegig magarol meselt...es csak meselt ws meselt... mai napig sokat beszel magarol.. azt hittem elsonek h bunko, de idokozbe rakellett jonnom h o ilyen.. sokat beszel, keveset kerdez, de ettol fuggetlenul szeret, es erdekli amit mondok neki, es figyel ram. Meg meg is kell tanitani h teged is vegighallgasson... vagj bele a szavaba, es amit mond ahoz legyen hozzafuznivalod...akkor o is latja h erdekled amit o mond..

Csak el kell fogadni egymast... mi 3 eve vagyunk egyutt 😊😊

2020. márc. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!