Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Két passzív srác egymásba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két passzív srác egymásba szerethet és lehet kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ő 26 éves én 20. Egy kávézóban ismertük meg egymást. Romantikus volt. Facebookon bejelöltük egymást. Neki sietnie kellett. Később derűlt ki hogy passzív. Én még szűz vagyok, érdekel mind két fél, de inkább a passzív szerep. Kevésbé vagyok kezdeményező. Elég fiatatalnak tart. De nem vagyok neki közömbös. Nagyon kevés az ideje, a tanulmányai miatt (és ez nem kamu).

Szerintetek ilyen helyzetben kialakulhat szerelem és kapcsolat?

Vagy két passzív között soha? Én eddig azt hittem elég ha mindketten meleg srácok vagyunk.



2017. febr. 8. 10:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Gondolod, hogy a szerelem, mint érzelem attól függ, hogy ki mit szeret csinálni az ágyban? :-P
2017. febr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Kedves #1-es!

Szóval szerinted ha az ágyban kell egy szerepileg aktív és egy passzív, akkor szerelmben is csak ők tudnak lenni? Tapasztalatból beszélsz, beszélgettél másokkal erről vagy spekuláció?

2017. febr. 8. 10:34
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy kialakulhat kapcsolat és szerelem. Én az utolsó barátommal csak egyszer szexeltem, akkor ő volt aktív, de az anált csak nagyon ritkán akarta/élvezte. Főleg mert ő is inkább passzív volt. De simán ment az, hogy az orál kölcsönös volt, kielégített mindkettőnket :)
2017. febr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Párommal két aktívként indultunk a kapcsolatunk elején, aztán később unik lettünk, most pedig ő aktív, én pedig passzív. Egyelőre ez így kényelmes, de biztos vagyok benne, hogy fog még változni a felállás. :) Közel 5 éve vagyunk együtt, úgyhogy biztos vagyok benne, hogy működhet két passzív között is, de szerintem kompromisszumokat kell majd kötnötök. :)
2017. febr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ember, nem két mágnes vagytok, hogy az azonos pólusúak taszítsák egymást.

Miért ne alakulhatna ki? Ha igazán szeretitek egymást valaki idövel "beáldozza magát" és aktív lesz, vagy mindketten unik.


Ha tényleg szeretitek egymást mindig fogtok tudni idöt szakítani egymásra, mikor többet, mikor kevesebbet.

2017. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedvesek vagytok, hogy válaszoltatok. Nagyon köszönöm!

Gondolom, hogy a szerelem nem szex-szerep függő.

Az emberek ugyan nem mágnesek, de szokták mondani, hogy az ellentétek vonzzák egymást.

Ami az anáéislis szexet illeti: mind az ókori görög, mind a Káma-szutra homoszexuális viselkedésről azt írja, hogy két férfi között az orál az, ami tiszta vonzalmi és szerelmi aktus. Az anális szex, mind a két kultúrában a prostitúció közé tartozik (irodalmilag a Káma-szutra adott, a görög részt Németh György könyvében olvastam).

--- de a könyvekben nem mindig a valóság van leírva. Azért kérdezlek titeket!

Nagyon keveset beszélgetünk. Nem utasított el, de nem is közeledik. Írja hogy kevés az ideje (hangsúlyozom, hogy nem kamu, de biztos képes lenne legalább fél órát szakítani). Megbeszélni nem tudtam vele találkát... de véletlenül találkoztam vele: ott is azt éreztem, hogy nem közömbös felém (tekintetéből én azt olvastam ki, hogy nyűglődik amiatt, hogy kevés az ideje).

Nem tudom, hogy tetszem-e neki. De amikor előszőr találkoztunk nézett engem - persze a vonzalom elmúlhat (ezt mások mesélték).

Azt írta még, hogy vannak "30-as aktív barátai" (akikre ugyanúgy kevés az ideje). Előtte írta, hogy nincs barátja és nem is tetszik neki senki.

Azt is tudom, hogy nem "lányos", tehát képes kezdeményező lenni.

2017. febr. 8. 20:35
 7/13 A kérdező kommentje:

Kedves #4-es,

Ha nem gond, írok neked egy privát üzenetet.

2017. febr. 8. 20:38
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók,

Ma egyáltalán nem beszélgettem vele. Eddig próbáltam vele kommunikálni. Most úgy gondolom pihentetem kicsit. Hátha ír. Ha egy hétig nem ír, rákérdezek, hogy mi a helyzet.

Ti hogy cselekednétek?

2017. febr. 8. 20:39
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Simán kialakulhat ettől szerelem, hogy ki melyik szerepet kedveli. Mondjuk leszopjátok egymást szex közben és néha dugtok is.


Én aktívokat ismerek ilyeneket, akik mindketten aktívak és párkapcsolatban vannak. Leszopják egymást, meg néha dugnak is, ezt tudom róluk. Szóval kettő függetlenül alakulhat ki érzelem.


Bár ha te lányosabb passzív vagy és ő sem igazán férfias és a férfias aktívakhoz vonzódsz érzelmileg, ilyen téren már lehet probléma.

2017. febr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
*ettől függetlenül.:D
2017. febr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!