Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Két passzív srác egymásba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két passzív srác egymásba szerethet és lehet kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ő 26 éves én 20. Egy kávézóban ismertük meg egymást. Romantikus volt. Facebookon bejelöltük egymást. Neki sietnie kellett. Később derűlt ki hogy passzív. Én még szűz vagyok, érdekel mind két fél, de inkább a passzív szerep. Kevésbé vagyok kezdeményező. Elég fiatatalnak tart. De nem vagyok neki közömbös. Nagyon kevés az ideje, a tanulmányai miatt (és ez nem kamu).

Szerintetek ilyen helyzetben kialakulhat szerelem és kapcsolat?

Vagy két passzív között soha? Én eddig azt hittem elég ha mindketten meleg srácok vagyunk.



2017. febr. 8. 10:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
89%
Oké, hogy meleg téma, de én és a barátom nagyon jól megvagyunk. Általában ő az "aktív" én a "passzív". Ám van amikor én veszem át az irányítást, olyankor én vezetek, ő csak élvezi. Természetesen én is nagyon élvezem hogy irányíthatok. Szóval, véleményem szerint simán lehet kapcsolat, szerelem, majd kialakul, hogy hogyan jó mindkettőtöknek, ha úgy alakul :)
2017. febr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
82%
De hetero kapcsolatban magától értetődő, hogy ki az aktív. Az azért nem mindegy, hogy azt szereti valaki, ha dug, vagy ha őt dugják.:)
2017. febr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Kedves válszolók,

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat.

Most már el tudom képzelni, hogy két passzív között lehet szerelem és lehet boldog szexuális élet.

Sajnos nem tudom, hogy Vele, aki miatt kiírtam a kérdést, lesz-e valami. Nem utasított el de nem is közeledett. Már kedd óta nem beszélünk. Várom, hátha keres. De nem tudom, mennyi ideig remélhetem.


Fiús vagyok, csak félénk, és kevésbé kezdeményező. Akiről írok hasonlónak tűnik hozzám. De azt mondta magáról hogy kezdeményező.


Nekem mindegy milyen egy fiú, ha fiúként néz ki, olyan hangon beszél és nem várja

azt másoktól, hogy "lányként" kezeljék.


Nekem a kapcsolatban kellene, hogy picit dominánsabb legyen a másik.

2017. febr. 10. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!