Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek bevalljam-e ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bevalljam-e ezt a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm már január óta, elég jól megvagyunk, de ő előtte nem volt nekem majdnem 2 évig senki. Így hát én is éltem a lehetőséggel és fizetős lányokkal csillapítottam a férfi szükségleteimet, de ez csak ő előtte volt amikor senkim nem volt, amikor elkezdtünk ismerkedni már nem is jártam csajokhoz, és azóta sem járok, és nem is fogok, csak valamiért szeretnék vele őszinte lenni vele, és erről is beszélni neki, csak most meg az is megfordult a fejemben hogy ez lehet kiveri a biztosítékot nála, és nagyon meg fog haragudni rám lehet. Másrészről meg logikusan belegondolva akkor nem volt nekem sem ő sem más, szóval szerintem semmi olyat nem tettem amiért haragudnia is kellene rám nem?
2019. jún. 12. 12:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Szűrővizsgálatra minek? :D
2019. jún. 12. 14:01
 12/17 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Én férfi vagyok és ha az a furcsa helyzet állna elő, hogy a barátnőm elmondaná (szingli vagyok amúgy), hogy férfiaknak fizetett a szexért "előttem", én nem haragudnék rá. Ha csak akkor mentél prostikhoz amikor nem ismerkedtél vele nem követtél el kapcsolati bűnt csak erkölcsit és etikait. Ugye fizetni a szexért elítélendő erkölcsileg meg etikailag de én is csináltam már. Biztosabb a kapcsolatod ha nem mondod el, nem ismerem nem tudhatom, hogy mit reagálna (ha ismerném se tudnám). Amennyiben nagyon zavar és úgy érzed, hogy nem akadna ki elmondhatod, hiszen "előtte" volt.
2019. jún. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

ez egy olyan "mi a tökömért mondanál el, mi köze hozzá és miért kössem az orrára" dolog.


Őszintén, mit nyerhetsz vele, mert ezzel csak veszíthetsz. Mi értelme ezen gondolkozni. Kérdezte???

2019. jún. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem a volt párom elmondta, hogy mikor sokáig szingli volt, elment néhányszor ilyen lányokhoz. Én nem akadtam ki rajta, csak nagyon-nagyon meglepődtem, mert nem néztem volna ki belőle, ő olyan tipikus jófiú volt addig a szememben. De nem kezdtem el kombinálni, hogy probléma esetén majd visszamegy hozzájuk vagy bármi ilyesmi.

Szóval ha akarod, mondd el, de őszintén szólva nekem ez nem jelentett semmit.

2019. jún. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Felesleges :)
2019. jún. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én a kapcsolatunk elején megkérdeztem, hogy fizetett-e valaha szexért. Pusztán kíváncsiságból kérdeztem. Ő nem volt prostinál, mert azt mondta, hogy nem érezte szükségét. Voltak barátnői, ill. egy barátság extrákkal kapcsolata. Ha azt mondta volna, hogy igénybe vette ilyen nők szolgáltatásait, akkor se lett volna semmi. Nem néztem volna rá másképp. De nem vagyunk egyformák. Van olyan nő, akinél ez válóok. Szerintem még mindig jobb, ha egy exekről beszélgetés közben elmondod. Mert ha rákérdez, akkor kellemetlenebb lesz bevallani. Mi minden kis titkunkat kibeszéltük egymás között.
2019. jún. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Mickbro ***** válasza:
...ha kiderül, h mindkettőtökben ott van a HPV, akkor ki lesz az első számú közellenség, a felelőtlen szemétbunkó? Pedig, lehet, h ő hozta a kapcsolatba. ja...volt pár srác fekete afrikából, ja ...de az szerelem volt.
2019. jún. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!