Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szerintetek bevalljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek bevalljam ezeket a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, sajnos a szüleimmel eléggé megromlott a viszonyom már lassan egy éve. Van viszont egy barátnőm, akit nagyon szeretek, most pillanatnyilag tényleg ő nekem a legfontosabb ember az életemben és ezt most teljesen őszintén mondom, nem mint szokásos közhely.

Sokszor úgy érzem, h nagyon jó lenne neki ezeket elmondani, főleg amikor összevagyunk bújva az ágyon, olyankor nagyon szeretném neki elmondani, h mennyire fontos nekem, de még csak 4 hónapja vagyunk együtt és tartok tőle, h ez lehet picit megijesztené, vagy túl nagy terhet rónék ezzel rá. Szerintetek elmondjam neki ezeket a dolgokat? Gondolom jól esne neki, de nem szeretném, h úgy érezze ezzel sakkban akarom tartani vagy ilyesmi.


2010. jún. 28. 13:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mond el neki és kész!
2010. jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
a pasikat ez elriasztja, a lányok általában ilyenkor elérzékenyülnek hogy jaj de édes vagy :D
2010. jún. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

ez attol is fugg,hogy hogyan erintik ezek a dolgok a lanyt.Ha pl.nekem ilyet mondana a baratom 4honap utan en megijednek es nem tudnam mit csinaljak.Azt hinnem,hogy mar rogton az egesz eleted velem akarod leelni...:Dnemtudom ezt te erzed,gondold at:)

18/L

2010. jún. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy olyan jó ötlet. Én nő vagyok, de ilyen kevés idő után engem kimondottan riasztana. Bár ez nyilván egyénfüggő, de szerintem az ilyen komoly szavakkal várhatsz még.
2010. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

minek állandóan taktikázni?

az az igazi kapcsolat amiben mindig őszinte lehetsz, pláne az érzelmeiddel

mondd el szerintem:)

aztán majd ird le ide mit szólt:P

2010. jún. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
meséld el neki, hogy gondok vannak otthon és ez rossz neked. azt is mondd el neki, hogy vele jó, de ne vidd túlzásba az ömlengést, csak finoman, lazán. azt értékelni fogja, hogy értékeled őt :)
2010. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi lányok a tanácsokat, aranyosak vagytok.
2010. jún. 28. 13:43
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is mondd el neki , úgy gondolom örülni fog neki...Legalábbis én nagyon örültem/örülök ha hasonlókat mond nekem a párom :)
2010. jún. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gondolkodj azon is, hogy nem a szüleid elől "menekültél"-e ehhez a lányhoz valójában. Nálam sajnos volt ilyen. Én sem voltam jóban a szüleimmel, főleg anyuval, "helyette" találtam egy lányt, aki emberi tuljadonságait tekintve pont anyu ellentéte, és úgy éreztem, megtaláltam életem szerelmét... 2 évig. Aztán nem bírtam tovább, mert rájöttem, csak anyapótléknak tekintettem. Szóval vigyázz. 24f
2010. jún. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én 4 hónap után már azért lehet el kéne mondanod mit érzel.. de én elolvadok ha azt mondja a pasim, hogy mennyit jelentek neki, és hogy mennyire szeret ^^
2010. jún. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!