Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szerintetek bevalljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek bevalljam ezeket a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, sajnos a szüleimmel eléggé megromlott a viszonyom már lassan egy éve. Van viszont egy barátnőm, akit nagyon szeretek, most pillanatnyilag tényleg ő nekem a legfontosabb ember az életemben és ezt most teljesen őszintén mondom, nem mint szokásos közhely.

Sokszor úgy érzem, h nagyon jó lenne neki ezeket elmondani, főleg amikor összevagyunk bújva az ágyon, olyankor nagyon szeretném neki elmondani, h mennyire fontos nekem, de még csak 4 hónapja vagyunk együtt és tartok tőle, h ez lehet picit megijesztené, vagy túl nagy terhet rónék ezzel rá. Szerintetek elmondjam neki ezeket a dolgokat? Gondolom jól esne neki, de nem szeretném, h úgy érezze ezzel sakkban akarom tartani vagy ilyesmi.


2010. jún. 28. 13:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
előző vagyokxD az "én" az elejére nem tom hogy került oda..
2010. jún. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem teher számára ne aggodj;)Ha szeret és szereted akkor ez nagyon is jó dolog h el akarod neki mondani.Amugy meg tudod te is h a lányok szeretnek lelkizni:P.Én például imdom ha a pasim tanácsokat kér a problémáiról,megosztja velem a gondjait,és elmondja nekem mennyire fontos vagyok neki,egyrészt én ezért szerettem belé(persze a sok többi dolog mellett)Nha de hajrá,egy jó beszélgetés csodákat tesz egy kapcsolatba;)
2010. jún. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
13:54 vagyok: Amúgy az én volt barátnőm is szerette, ha elmondtam neki, milyen jó, hogy van, szívesen anyáskodott, stb. Szóval ez tutira bejön a lányoknak.
2010. jún. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!