Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek bevalljam-e ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bevalljam-e ezt a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm már január óta, elég jól megvagyunk, de ő előtte nem volt nekem majdnem 2 évig senki. Így hát én is éltem a lehetőséggel és fizetős lányokkal csillapítottam a férfi szükségleteimet, de ez csak ő előtte volt amikor senkim nem volt, amikor elkezdtünk ismerkedni már nem is jártam csajokhoz, és azóta sem járok, és nem is fogok, csak valamiért szeretnék vele őszinte lenni vele, és erről is beszélni neki, csak most meg az is megfordult a fejemben hogy ez lehet kiveri a biztosítékot nála, és nagyon meg fog haragudni rám lehet. Másrészről meg logikusan belegondolva akkor nem volt nekem sem ő sem más, szóval szerintem semmi olyat nem tettem amiért haragudnia is kellene rám nem?
2019. jún. 12. 12:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az őszinteség nem azonos a multunk piszkos kis titkainak elárulásával.

Amúgy csaj,azert is haragszik ha az exedre gondolsz...szerinted a qrvához mit fog szolni?


Megéri?

2019. jún. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én nem gondolok egyikre sem a múltamból már.
2019. jún. 12. 12:52
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Lényegtelen hogy mi volt előtte, felesleges elmondani. Te kíváncsi lennél rá hogy kiket szopott le előtted vagy

qrt-e pénzért?

2019. jún. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ilyen nem volt neki amúgyse
2019. jún. 12. 12:54
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem őszinteség, csak baromság. Bántja a lelkiismeretedet és ezt a terhet át akarod rá tenni. Gyanakvóvá tennéd még akkor is, ha nem hagyna el miatta vagy nem haragudna meg, mi értelme van.
2019. jún. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze a barátnődnek, h mit csináltad a múltadban. Ne hozzd fel neki, mert utána csak rosszabb lenne. Ilyenkor nem azt nézzük mi nők h "jaj de jó milyen őszinte ez a pasi" hanem azt h azért mondod ezt most el h tudasd vele h lehet h megint azokhoz a csajokhoz fogsz járni?!


Ebből csak a vita lenne. Ne legyél ennyire őszinte. Van amit jobb ha nem tud az ember.

2019. jún. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Már megint ezek a női kombinálgatások.Ki akarja azt mondani hogy lehet visszajárok hozzájuk?Pont hogy azt mondom neki hogy barátnő mellett nem választok ilyen egyszerű megoldást, és már az ismerkedésünkkor se jártam máshoz ennyi a lényeg, nem az hogy ilyen rejtett célozgatások vannak benne, hogy megyek vissza hozzájuk ha bármi lesz....
2019. jún. 12. 13:35
 8/17 Mickbro ***** válasza:
Ne tedd! Konfliktust fog szülni, ha bevallod. Ez maradjon a titkos terhed. Inkább menj el egy szűrővizsgálatra!
2019. jún. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Mickbro ***** válasza:
Tapasztalat...
2019. jún. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ee te is látod márhogy kombinálni fog. És nem az jönle neki,hogy őszinte vagy hanem valami teljesen más baromság ami vitát szül.


Mindazonálltal:azért múlt mert már elmúlt,nem aktuális. Nincs hatással a jelenlegi életedre.

2019. jún. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!