Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bevalljam a volt barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam a volt barátnőmnek hogy még mindig szeretem és bármit megtennék érte vagy ebből nem sülne ki semmi jó?

Figyelt kérdés
2017. febr. 21. 18:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mit vársz ettől?


Ha túl van rajtad, akkor a kínostól a nevetségesig terjedhet a skála. Ha nincs túl rajtad, akkor meg nagyon kis esély van rá, hogy bejön, nagyobb esély, hogy csak jól összezavarodik.


Inkább lépj túl

2017. febr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Korotok?Meddig voltatok együtt?Miért szakitottatok?
2017. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok. Ha nincs túl rajta a csaj, akkor szerintem sanszosabb, hogy ő is szívesen kibékülne. Persze ez attól is függ, hogy mi volt az ok.
2017. febr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
én 27 ő 24 és mert talált egy nálam jobbat, ennek már másfél éve. tudom hogy most nagyon idiótának tűnhetek de nem tudok mit csinálni ha szeretem.
2017. febr. 21. 20:27
 5/14 anonim ***** válasza:
És megvan még az a pasi akit nálad jobbnak minősített? Vagy valakije?
2017. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
igen megvan és ezért érzem hülyének magam mert az eszem tudja hogy értelmetlen de a.. tudjátok..
2017. febr. 21. 20:36
 7/14 anonim ***** válasza:

Öregem, akkor ez a kínos kategória lesz.


Bejelented neki amire hónapok óta gyúrsz, ő rád néz, és még örülhetsz ha nem röhög ki. De komolyan, mit vársz? Hogy kirúgja a pasit, és újrakezdi veled?


Töröld a FB-ról, és egyéb helyekről, ahol naponta bámulni tudod, és lépj túl rajta!

2017. febr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7-es: nem várnék semmit a dologtól csak.. nem tudom.. szóval szeretem ennyit tudok.
2017. febr. 21. 21:10
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha nem félsz, én azt mondom tenni rá. Mit veszíthetsz? Legalább le tudod ha nem, nincs kérdés, hogy vajon mi lehetne.Hogy felvállalod az érzéseid egy másik ember iránt az mióta szégyen? Megkérdezni valakitől hogy mi van vele, hogy van nem a világ vége. Ha válaszol, és abból ahogy válaszol kiderül mi van. Úgysem azzal kell indítani, hogy basszus totál szerelmes vagyok beléd és bármit megtennék érted. Na az úgyis hihetetlen kategória lenne, kb. olyan mint amikor valaki csak meg akar fektetni. Rám írt már pasi akit világ életemben imádtam, csak úgy a semmiből, és totál boldog voltam, pedig más a kis fenébe küldte volna el.Persze én egy fura csaj vagyok. Az érzelmeket nem kell szégyelni.
2017. febr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
És Mielőtt még megkapom,hogy leegyszerűsítem a dolgokat,és az élet sem egyszerű,azt mondom az élet nem egyszerű,de az emeberek mindent túlbonyolítanak.Bukta lesz nem teszem meg,mekkora gáz.Nem.Hogy lenne az?Tettél magadért valamit,valamiért amire vágysz.Nem azt mondtam le kell rohanni,csak megkérdezni hogy vagy?
2017. febr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!