Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » El tudnátok képzelni olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnátok képzelni olyan helyzetet, hogy megcsaljátok a párotokat?

Figyelt kérdés
Férfiak és nők válaszára is kíváncsi vagyok. Kort is írjatok. Milyen körülmények között csalnátok meg párotokat avagy úgy gondolod, hogy ez teljességgel kizárt? Olyanokra gondolok itt, hogyha elhanyagolna, megcsalna, már nem vonzódnál hozzá testileg de ugyanakkor elhagyni sem akarod.

2019. ápr. 6. 19:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
El, de ez nem is megcsalás, mert meg van beszélve. 40f
2019. ápr. 7. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos el. De ez nem a párom ellen irányulna, csak van valaki, aki nagyon bejön. Reálisan semmi esélyem nincs annál a lánynál, de ha valami csoda folytán mégis lehetőségem lenne ágyba bújni vele megtenném.
2019. ápr. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

szerintem kb. minden második ember igen.. szinte az összes ismerősöm, vagy családtagomról tudnék olyant mondani, amiért a párja biztos dobná...

egyébként én is megcsalnám. 29f

2019. ápr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Régen volt egy romantikus rózsaszín maszlag a fejemben, de régen még gyerek voltam.

2019. ápr. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

13 éve nem feküdtünk le a párommal.Ő nem igényli,egyenesen azt mondja,ne is próbálkozzam,ne legyek gyerekes.

Nem csaltam meg még!

46/f

2020. márc. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!