Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erősen szőrős férfiak -...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erősen szőrős férfiak - Hogyan kezelitek a helyzetet; illetve kell-e egyáltalán kezelni?

Figyelt kérdés

20 évesen sikerült elég mediterrán típussá fejlődnöm. Alkar-vádli-mell erősen szőrös; has-comb-felkar kevésvé brutálisan; fenék jól láthatóan és a háton kétoldalon vannak egyelőre elvétve szőrszálak.


Vékonyabb, magas alkat vagyok. Nem kimondottan zavar, bár egyre többen adnak egyre direktebb jelzést, hogy ez így nem vállalható...


Ki mit tesz ha erősebben szőrösebb testtel áldotta meg a sors? Van olyan nő, akinek így is megfelel egy férfi?


2019. jan. 8. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem egy férfi szőrösen az igazi.

36/N

2019. jan. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Én is az vagyok. Nyáron a hónajalamról lekapom, de csak higiénés célból, meg a párom kedvéért néha a farkam környékén.

A legtöbb nőnek tetszik, akinek nem annak meg ott vannak a lányos fiúcskák.

2019. jan. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen adottságokkal rendelkezem.

Csajok általában örülnek, ha ott lent azért karban van tartva, nem bozót...

2019. jan. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alapjáraton nem baj, ha egy pasi szőrös, sőt, tud szexy is lenni, de azért van egy határ, amikor már nem szexy. [link]
2019. jan. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Én nagyon szőrös vagyok,mindenhol. Zavar,főleg nyáron amikor még izzadok is,ezért hajnyírózom,borotválom, néha gyanta.
2019. jan. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!