Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy kezelitek a helyzetet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BiTOPro97 kérdése:

Hogy kezelitek a helyzetet, ha egy hetero azonos nemű, azt hiszi rájuk nyomultatók? (kor/nem)

Figyelt kérdés
Nagyjából három-négyszer, ha elkövetek egy ilyen bakit, legjobb tudomásom szerint, és rosszul kezelem. Már, ha nem veszem észre egyből. (19/Fiú/bi)
2017. febr. 2. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen helyzet. Vagy rányomulok,vagy nem. Olyan nincs,hogy nem,de azt hiszi. Az ilyen dolgok egyértelműek.
2017. febr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Velem tegnap eset meg egy kávézóban például, ahova járni szoktunk csak fiúk is, ahol a pincérsrác tudja, hogy biszex vagyok, és nagyobb borravalót adtam. Egy rész mert többek után fizettem, és jó volt a kiszolgálás, meg túl udvarias voltam talán. Meg mert a passzív meleg srác, és uni párja mellől beszéltem ki hozzá, és valamit rosszul mondtam. Én meg tudom, ráadásul hogy hetero a srác, mert a barátnője is ott dolgozik, és vele mindez meg szóba is került régebben. Bár másnak amúgy sem kavarok bele a kapcsolatába, bár biszex lányok ha tudnak róla, azt nem veszem annak. Szóval, a passzív srác jelezte elég későn, miközben éppen haza vittem őket hozzájuk, mert útba is eset. Hogy a pincérsrác, ahogy ma ki is derült, úgy vette rányomulók. - szóval elégé kellemetlen félreértés volt. Bár ma tisztáztam már. Amúgy meg ennek a dolgozó srácnak a barátnője, amit szerintem nem tudd, meg biszex és csalfa. Bár, ez meg az ő magánügyük tisztázni egymással.
2017. febr. 2. 14:25
 3/5 A kérdező kommentje:
De a kollégája aki meg hetero és új, is úgy vette rányomultam. Na az a cikkisebb, de majd ez a srác elmondja a délelőttősnek, hogy félreértés volt. Éppen csúcs időszak volt amikor ketten vannak.
2017. febr. 2. 14:30
 4/5 A kérdező kommentje:
Szóval elsőnél tudtam, a barántőhőz eljutt és megoldódik magától. Viszont a délelőttösnél kellemetlen volt jelezni, hogy félreértés történt.
2017. febr. 2. 14:35
 5/5 A kérdező kommentje:
És ezt tegnap háromszor hoztam össze, rossz társaság. :D
2017. febr. 2. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!