Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Két hete új irodát kaptam a munkahelyemen. Az új irodában egy középkorú nővel vagyok közösen (46 éves). Az elejétől kezdve megmagyarázhatatlanul vonzódom hozzá. Ez főleg szexuális vonzalom. Erre még rátesz egy lapáttal, hogy sokszor belátok a dekoltázsához + a fenekét stírölöm, mikor pakolászik meg járkál. Egészen kora délelőttől ebédig áll a f@rk@m kb, délután szintén, aztán állandóan róla fantáziálok miket csinálnék vele stb. Azért is furcsa ez az egész, mert nem vagyok már kamasz, azok csinálják ezt szerintem. Próbáltam már magam átkéretni másik irodába, de nincs rá lehetőség sajnos. Őt pedig nem zavarja, hogy velem kell egy légtérben ülnie egész nap, sőt még örül is, hogy "családiasabb" a légkör. Dolgoztam már ezelőtt is nőkkel, fiatalabbakkal is, akik még rám is startoltak néha. Szóval fogalmam sincs mi ez az egész most az új kolléganővel. Szerintetek hogyan kezeljem ezt a helyzetet, mit tanácsoltok?
2019. ápr. 2. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függ, hogy "hogyan kezelném a helyzetet", hogy függetlenek vagyunk-e mind a ketten.


Te mennyi idős vagy amúgy?

2019. ápr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!