Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hugom baratnoje allandoan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hugom baratnoje allandoan csesztet amiert meg szuz vagyok hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés
Allandoan beszologat mikor ITT van hogy puhapocs meg kisfiu meg ilyenek meg ugy hiv engem hogy szüzi, meg a legdurvabb AZ volt mikor multkor hugom leszaladt a boltba es kettesben maradtunk egyszercsak ledobta magarol a pilot meg a melltartot, es AZT mondta milyen erzes h meg nem fogtal csocst se? Mar Pont meg akartam fogni neki mikor megszolalt hozzam NE erj mert sikitok, es gyorsan feloltozott, en 22f ok 18 eves lanyok

2016. febr. 28. 12:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
97%
Legyél vele bunkó, modortalan tahó. Hiszen ő is az veled szemben. Pl a melltartó ledobós jelenetnél elsüthettél volna ilyet hogy: "hozzád még pénzért se érnék, de löttyedt mellű szuka"
2016. febr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
te*
2016. febr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Hello, tudom milyen érzés, én is még szűz vagyok és 23 éves, azt tudom tanácsolni, hogy próbáld meg mellőzni az idióta megjegyzéseit, nem ér annyit, hogy magadra vedd, szerintem elég szánalmas, ahogyan viselkedik, innen is látszik, hogy milyen egy primitív, ösztönlény húgod a barátnője. Én a helyedben levegőnek nézném, és kíváncsi lennék, hogy mit reagál. :)
2016. febr. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Ennél magasabb labdát nem is adhatott volna, elő kellett volna kapni a telefont és lefotózni, leribbancozni.
2016. febr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Én inkább azt javaslom, hogy próbáld meg teljesen levegőnek nézni. Ha úgy fogsz viselkedni vele, ahogy ő veled, akkor te sem leszel különb nála.
2016. febr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Hat igen tudom de olyan hirtelen tortent hogy teljesen lefagytam
2016. febr. 28. 12:16
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire biztos bejössz neki és fel akarja magára hívni a figyelmed. Ha egy ronda szerencsétlennek tartana nem mutogatná a mellét. Esetleg csak akkor ha tényleg nagy ribi...
2016. febr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Am miutan feloltozott mondtam neki h r-banc de nem nagyon hatotta meg, kirohogott
2016. febr. 28. 12:18
 9/32 anonim ***** válasza:
Jól néz ki legalább?
2016. febr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Atlagos
2016. febr. 28. 12:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!