Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hugom baratnoje allandoan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hugom baratnoje allandoan csesztet amiert meg szuz vagyok hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés
Allandoan beszologat mikor ITT van hogy puhapocs meg kisfiu meg ilyenek meg ugy hiv engem hogy szüzi, meg a legdurvabb AZ volt mikor multkor hugom leszaladt a boltba es kettesben maradtunk egyszercsak ledobta magarol a pilot meg a melltartot, es AZT mondta milyen erzes h meg nem fogtal csocst se? Mar Pont meg akartam fogni neki mikor megszolalt hozzam NE erj mert sikitok, es gyorsan feloltozott, en 22f ok 18 eves lanyok

2016. febr. 28. 12:03
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Mögé lépsz.

Előbb a száját fogod be, aztán nyúlsz a melléért!

Ha ott végeztél, benyúlsz a bugyijába is és a fülébe súgod, hogy sikíts csak, attól még jobban feláll.

Aztán leveheted a szájáról a kezed.

2016. febr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
70%
Dugd meg és mindkettőtök örülni fog! :)
2016. febr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
91%
Azt akarta elérni, hogy megdugd, de nem tudtál élni a szituval. :D TÉnyleg puha pöts vagy :D
2016. febr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Te most komolyan eltűröd, higy egy ilyen kis riherongy packázzon veled? Bizonyára ilyen világ rib**ca akit már 13 évesen megb***tak és azt hiszi ettől most qrva menő. Én már rég pifin ba***tam volna bár én nem a türelmenről vagyok híres. Szerencsére a többiek adtak jó tippeket.
2016. febr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Le kellett volna fújni paprikaspray-vel. összebilincselni, aztán jól berakni neki gyorsan. Sikítozhat, de csak amíg be nem rakod neki a faxt. Utánna kérni fogja a ribikécske. De még megteheted.
2016. febr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg eljátszotta a melltartó ledobós jelentet, akkor valószínűleg kedvel, bár elég furcsán mutatja ki.
2016. márc. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Én kivágtam volna az utcára, hogy ott mutogassa a csöcseit.
2016. márc. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Szerintem kib*szottul izgató, igazi kis szadista ribi. Tényleg keményen el kellett volna kapnod, kelleti magát neked. Előttem lévők már leírták a teendőket.

Legközelebb cselekedj gyorsan és határozottan. :)

2016. márc. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Öhm, szerintem le akar veled feküdni :D
2016. márc. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Szerintem is dugni akar veled. legyél csak bunkó vele szóban, ha ő is az. De meg ne verd már. Ha ügyes vagy, símán megdughatod. Még az is lehet, ő lesz a feleséged:))
2016. márc. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!