Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » El tudnátok képzelni olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnátok képzelni olyan helyzetet, hogy megcsaljátok a párotokat?

Figyelt kérdés
Férfiak és nők válaszára is kíváncsi vagyok. Kort is írjatok. Milyen körülmények között csalnátok meg párotokat avagy úgy gondolod, hogy ez teljességgel kizárt? Olyanokra gondolok itt, hogyha elhanyagolna, megcsalna, már nem vonzódnál hozzá testileg de ugyanakkor elhagyni sem akarod.

2019. ápr. 6. 19:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Nem.
2019. ápr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
Ahhoz, hogy képes legyél megcsalni a párod, sőt, hogy már megforduljon a fejedben a megcsalás gondolata, kellőképpen el kell távolodnod tőle, érzelmileg és mentálisan egyaránt. Ha őszintén szeretsz valakit, nem keresed a B opciót, és a gondolata sem fordul meg a fejedben, hogy keresd.
2019. ápr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Eleve ha elhanyagol akkor beszélek vele erről és az aggályaimról. Ha megcsalna akkor teljes mértékben kihajitom a fenébe. Ha pedig nem érzek már iranta semmit ezt is megbeszélném vele tisztességesen és békésen elválnának útjaink. Mindenre van normális ésszerű megoldás. Az hogy orrba szájba megcsaljuk a másikat oda vissza nem felnőtthez méltó komoly megoldás... 22/L
2019. ápr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

Exemmel közel 4 évig voltunk együtt, de az utolsó pár hónapban sem gondoltam arra, hogy megcsalom őt, pedig lett volna kivel... Bármennyire is eltávolodtunk egymástól, bármennyire is azt láttam, hogy őt már nem érdekli, mi van velünk, képtelen lettem volna más pasival bármit is tenni, hiába éreztem többet iránta, mint az exem iránt. Szakítottam vele, aztán alakultak a dolgok a másikkal.


N/21

2019. ápr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
37%
Én úgy tudnám elképzelni maximum hogy nincsenek rendben a dolgok és egy nagy összeveszés után leiszom magamat és akkor lehetséges, de egy normális kapcsolatban meg sem fordulna a fejemben.
2019. ápr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Tetszik, vagy sem egyeseknek, de így is, hogy szeretem a feleségem, megtudnám csalni. Ez az igazság. F 47
2019. ápr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%

Ez hülyeség h ha vkit őszintén szeretünk akkor nem tudjuk megcsalni...

Ha van egy olyan ember akit szeretünk, de a szex egy idő után ellaposodik, és nincs benne a párunk abban h új dolgokat is kipróbáljunk akkor egy idő elteltével elkezdünk azon gondolkodni h milyen jó lenne kiélni azokat a vágyakat amikben a társunk nem partner.

Ekkor jön egy olyan férfi vagy nő aki segít ebben.


Szval itt mindenki adhatja h ő soha nem tudná elképzelni... én is így voltam ezzel.


Én eltudnám képzelni sajnos vagy nem sajnos már meg is történt h megcsaltam a páromat. De emellett ugyan úgy sőt mégjobban szeretem, csak pár dolgot nagyon kiakartam próbálni amit ő nem szeretett volna.


23L

2019. ápr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
#7 Szerencsétlen párod, nagyon sajnálom
2019. ápr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én simán megtenném :D nem is kell, hogy jobb nő legyen a barátnőmnél, csak ő már unalmas :)
2019. ápr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
El
2019. ápr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!