Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám levetkőzni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám levetkőzni a nőgyűlöletet?

Figyelt kérdés
Nem akarok himsoviniszta lenni. De folyamatosan az arcomba ömlik egy csomó dolog, amit képtelen vagyok tolerálni kezdve a nők osszes privilegiumatol a jellemtelen egyszerűségükig. Persze tudom, hogy ez nem igy van. Bennem van a hiba, de szamtalan multbeli elmeny, csalodas miatt keptelen vagyok levetkozni a prekoncepcioim es hiaba vagyok valahol melyen, a szivem melyen kapcsolatra, ha kozelebb kerulok egy lanyhoz valamiert elont felé az indulat es eluldozom. Van erre valami gyogyír? Mielőtt valaki az edesanyammal jonne, nem ismerem, lelepett gyerekkoromban.

2019. márc. 18. 12:12
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ezt bárki lepontozna:)
2019. márc. 18. 13:20
 12/20 anonim ***** válasza:
88%

#10 vagyok. Itt? Varható az ilyen, bár mondjuk engem nem zavar :)

De kitartást neked, és tényleg nem érdemes fejben eretlen nővel kezdened mert csak ráerősít a dolgokra és kesz az ördögi kör.

Pacsi! 😏

2019. márc. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%

Szívesen cserélek veled néhány hónapra, persze legyen benne szülés meg kisgyerekes lét, kiszolgáltatottság, idős szülő gondozása, egyszóval minden.

Egy átlagos külsejű és körülmények közt élő nő élete minden csak nem irigylésre méltó a férfiak által.

2019. márc. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
92%

"amit képtelen vagyok tolerálni kezdve a nők osszes privilegiumatol ..."


Megkérdezhetem, hogy milyen miben, milyen életterületen élveznek a nők privilégiumokat a te meglátásod, tapasztalatod szerint?


Köszönöm, ha leírod ezeket.

2019. márc. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
13 és 14: mindkettokkel szívesen beszelgetek errol, de sajnos a mai napom elég sűrű és csak este érek rá. Esetleg ha komolyabban szeretnetek belemenni a temaba, irjatok privat üzenetet es igerem, valaszolok amint tudok, de most sajnos dolgozom.
2019. márc. 18. 14:22
 16/20 anonim ***** válasza:

Azt kell mondjam egy topánkában járunk.


Nálam annyi a különbség,hogy én nem keresem erre a gyógyírt mert éltem annyi évet ami alatt sikerült megismernem a női lélektant és eme ismeret birtokában nem szeretnék változtatni a nők iránt táplált negatív véleményemen.


F/42

2019. márc. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Szerintem nagyon figyelemre méltó, hogy felismerted a problémát, és nem csak vered a melled hogy "márpedig az összes nő egy utolsó k***a" meg hasonlók. A megoldás tényleg itt kezdődik. Szerintem jó lenne, ha ezt meg tudnád beszélni valakivel, őszintén és nyitottan; akár egy legjobb baráttal, akár egy pszichológussal, vagy akár egy nővel akiben megbízol, és tudod hogy nem veszi magára ha csak szépen nyugodtan elmondod neki ezt, mint ahogy itt leírtad. Alapvetően sok mindenből adódhat ez, de biztosan valami múltbéli eseményhez van köze. Találd meg a probléma forrását, és próbálj meg onnan elindulni. Még egyszer mondom: nagyon nagy pozitívum számomra (és még szerintem sok mindenki más számára is), hogy ezt felismerted és változtatni akarsz! Sok sikert kívánok hozzá! :)

2019. márc. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Megmondod kérdező, hogy hány éves vagy? És hány éves voltál, mikor édesanyád elhagyott?


Ez azt jelenti akkor, hogy sohasem volt intim kapcsolatod nővel?

2019. márc. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
23 vagyok. Nagyon kisgyerek voltam, abszolút nem emlekazem rá, édesapámmal élek azóta is. De erről nem szívesen beszélnék többet, ha nem muszáj. A rosszlanyoknak hála már nem vagyok szűz, de magamtól nem lettem volna képes rá, viszont ez önmagában nem igazán zavar, inkább az érzelmi kapcsolatra való képtelenség, ami igazán rossz.
2019. márc. 18. 19:39
 20/20 anonim ***** válasza:

Én pszichológust ajánlanék.

Szerintem te "menthető" vagy,felismerted a problémát,és azt is,hogy nagyrészt irracionális a gyűlöleted oka. Biztosan le tudod ezt győzni szakember segítségével,ha tényleg változtatni akarsz .

2019. márc. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!