Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar még levetkőzni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar még levetkőzni a barátnőm?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem, ő az első barátnőm, előtte csak alkalmik voltak. De már nagyon vágynék vele a szexre. Bugyit nem akarja levenni. Viszont ő már verte ki nekem.

Nem szűz már, nem értem hogy mi a baja. Ráadásul tocsog a bugyija, ahogy ölelgetem, puszilgatom. Arra gondolok hogy lehet hogy szégyenlős, vagy nincs megelégedve a nemi szervével:(

Hogy tudnék neki ezen segíteni?


2019. febr. 24. 11:26
 1/8 anonim válasza:
Szerintem egyértelműen szégyenlős. Hány évesek vagytok?
2019. febr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
20 éves.
2019. febr. 24. 11:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán kezdjétek sötétben!
2019. febr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Yskirde ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt?
2019. febr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nincs megelégedve saját magával, ha nem szűz, még az is elképzelhető, hogy egy korábbi partnere szólt be valamijére. Egyébként én is azt mondom, hogy csináljátok sötétben.
2019. febr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tépd le róla. Arra vàr.
2019. febr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szégyenlős. Dicsérd a testét,puszilgasd,haladj nagyon lassan,lehetőleg sötétben legyetek. Tényleg az a lényeg,hogy me siesd el,legyél türelmes.
2019. febr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem szűz?
2019. aug. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!