Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar levetkőzni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar levetkőzni előttem a Barátnőm?

Figyelt kérdés

2x is elégített ki engem kézzel, de Ő rajta mindig volt ruha, és még nem láttam meztelenül a testét. Kérem, hogy vegye le, de nem akarja valószínüleg szégyenlős, de mindig dicsérem a testét, mert tényleg szép, csak ő ezt nem hiszi el. De Ő pedig mindig levetkőztet:) Én is legszívesebben ezt tenném, de nem akarja, és nem akarok erőszakos lenni.

Mit csináljak?

Mennyi idő amíg elhiszi, hogy tényleg gyönyörű teste van, és látni szeretném?

1.5 hónapja vagyunk együtt, elsők vagyunk egymásnak. 20 évesek vagyunk.


Köszi előre is a segítségeteket!


2017. ápr. 27. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem először sötétben próbáld rávenni, ha úgy belemegy, akkor egy idő után felenged.

Vagy játssz vele vetkőzős pókert, sakkot, vagy vmi játékot. ;)

2017. ápr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Mert fäsza van? :O
2017. ápr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Biztosan szégyenlős,először én is az voltam,az első pár alkalommal. Egyrészt azért,mert kicsi a cicim. Lehet ő sincs megelégedve az alakjával,mellével vagy a puncijával.

Szerintem is próbáld meg sötétben. Mindig dicsérd,aztán szépen lassan fel fog engedni,aztán már világosban is le fog vetkőzni. Velem is így volt. Egy idő után már simán járkáltam a párom előtt meztelenül,meg együtt fürödtünk,stb. :)

2017. ápr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Oké, ez a sötétben jó ötlet!
2017. ápr. 27. 16:44
 5/11 anonim ***** válasza:
Bezonyám, szégyellős. Simogasd, puszilgasd, kis alkohol... talán segíthet!
2017. ápr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem szeretné hogy meg lásd a testét!
2017. ápr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Meg tudtad már fogni a sunáját?

Mert lehet nincs is neki, vagy csak fütyije van.

2017. ápr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg gátlásos, vagy csak szégyenlős. Én is az vagyok. Eleinte csak sötétben voltunk együtt, aztán feloldódtam, éreztem, hogy a párom tényleg elfogad olyannak amilyen vagyok, hiába nem vagyok megelégedve egy-két dologgal. Most sem vagyok nagy "nudizós", de már nem takargatom magam, vagy szégyenlősködöm.

Friss kapcsolat még, főleg, hogy elsők vagytok egymásnak, türelem.. :) de ez jó, hogy nem vagy vele erőszakos!

2017. ápr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tegnap már megengedtem hogy egy pillanatra belenézzek a bugyijába:D Lassan, de kezdek egyre többet látni a gyönyörű testéből:))
2017. ápr. 29. 08:50
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a te párod is olyan mint az enyém volt. Valamivel nincs megelégedve a testén. Vagy a cici vagy a punci lesz a ludas és attól fél, ha meglátod, nem fog tetszeni és esetleg kiábrándulsz belőle. Tudom, hogy ez hülyén hangzik, mert számomra ilyen lehetőség elképzelhetetlen volt, de a párom mégis ezt gondolta.

Ő a puncija miatt volt nagyon szégyenlős. Kilógós van neki. Szal az első pár hónapban csak úgy tudtam levetkőztetni, ha korom sötétben voltunk. Minden egy picit lépj csak előrébb, és ne erőltess semmit. Ez a bekukkantottál a bugyijába is kicsit gáz szerintem. Ő nem egy pipshow, hogy megkukkold.

Beszélj vele és kérdezd meg mi az ami miatt gátlásos, vagy mitől fél. A kommunikáció a legfontosabb része egy kapcsolatnak, nem pedig, hogy bekukkants a bugyijába a lánynak. Ismerd meg az érzéseit és, hogy mit akar tőled, és azt is, hogy milyen tempóban.

2017. ápr. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!