Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek levetkőzni a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek levetkőzni a barátnőm előtt. Jó méret ez?

Figyelt kérdés

Volt már több alkalmim is, ott nem voltam szégyenlős viszont a barátnőm előtt félek.

Lankadtan 8-9cm 3.5 vastag, mereven 14-15 cm 4.5 cm vastag.

A hossza lehetne több ugye?

Elég lesz neki szerintetek? Ugye emiatt nem fog szakítani?

Ő az első barátnőm.


2019. jan. 25. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
És ha szakítani fog? Akkor soha nem vetkőzöl le? Előbb utóbb elő kell kapni a #napidörrentőt.
2019. jan. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A hossza lehetne több? Miért hiszik azt a férfiak, hogy minél nagyobb, annál jobb? A 15cm pont elég szerintem. (Nekem annál nagyobb már inkább fájdalmas, mint kellemes.)
2019. jan. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Csak akkor csajoz, ha a farkad mérete minden tekintetben megegyezik az alkarodéval :D
2019. jan. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
gondolkodjatok már. kutyát nem érdekli a hossz. Oké nyilván ne legyen 5 centi de ami igazán lényeges az a vastagság. A 4.5 egy nagyon jó méret és az esetek nagy %ban tökéletes lesz. A hüvely eleje az ami igazán érzékeny.
2019. jan. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem a nagyobb jobb , de ezt a te barátnődtől kerdezd meg hogy neki jóe
2019. jan. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Húzzál már a péniszméretes kérdéssel. Már megint te...
2019. jan. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor van félnivalód, ha a barátnőd már beszámolt arról, hogy volt nagyfarkú pasival és mennyire imádta.
2019. jan. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kamu.Akinek már volt szexkapcsolata,ráadásul több is,az nem tesz fel ilyen kérdést.Vagy hazudsz önmagadnak is vagy egyszerűen csak nagyon gyerek vagy még.

Már egyszer kiírtad ezt a kérdést,arra nem kaptál választ?


Egyébként azt,honnan kellene tudnunk,hogy a TE barátnőd mennyire lesz megelégeve a TE méreteddel?

2019. jan. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
a 15 cm az átlag európai péniszméret, nem értem miért van tőle a pasik nagy része betojva. Nyugi, nem mint ha a nők elővennék a vonalzót az aktus előtt.
2019. jan. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Több kérdés volt már ezzel a mérettel, máshogy fogalmazva.
2019. jan. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!