Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha nem merek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem merek levetkőzni a barátnőm előtt?

Figyelt kérdés

Ő az első barátnőm, eddig sosem volt semmi, pedig már 23 éves vagyok.

Félek amiatt hogy szűz vagyok, azt sem tudom mit hogy kell csinálni. Meg hogy elég lesz e neki a méretem.

Az a leghosszabb hogy mindig azt mondja hogy mennyire helyes vagyok. És ő teljesen azt hiszi hogy volt már kapcsolatom. Nem tudom hogyan kéne neki ezt elmodanom, mert akkor lennék nyugodt ha tudna erről.

Nagyon szeretnék vele szexelni, de félek ezek miatt, mert ő már nagyon tapasztalt lehet, mert nagyon szép lány.


Hogy hozzam fel ezt neki? Lehet hogy emiatt kiábrándul belőlem?


2019. márc. 17. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi az hogy ne merek? Gyáva vagy?

Merjél és kész..

Szexeljwtek egy jó nagyot?

2019. márc. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha te helyes fiúként szűz vagy, akkor neki miért kellene extra tapasztaltnak lennie, csak mert szép? :D

Egyébként nem hiszem, hogy kiábrándulna. Ne úgy add elő, mint valami szenzációt vagy rossz hírt, hanem természetesen.

2019. márc. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ez így nem fog menni. Ha nem tudtok kommunikálni, márpedig te nem tudsz, akkor mi értelme ágyba fejest ugrani, pláne szűzként? Tessék előbb kommunikálni, hogy te még sosem voltál lánnyal, milyen félelmeid vannak, mert elárulom neked, hogy egy csúnya nagy égés lesz a vége és nem lesz sokáig a barátnőd, ugyanis nem erre fog számítani, amit te nyújtani fogsz neki, illetve jogosan vetheti a szemedre, hogy nem vagy vele őszinte!
2019. márc. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mostmár ha eldöntötted, hogy titkolod a szüzességed, akkor nehogy elkezdj szégyellősködni, mert akkor leveszi, hogy mi a szitu.
2019. márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!